Anasayfa Haberler LG G6’nın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

LG G6’nın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

0

Lg’nin 2017’de piyasaya çıkaracağı yeni amiral gemisi LG G6 hakkında birçok sızıntı internette dolaşmaya başladı. En son çıkan sızıntılarda LG G6’nın tüm açılarından görüntüleri paylaşıldı.

Güney Kore’de yayın yapan underkg.co.kr mobil teknoloji sitesinde LG G6’ya ait olduğu iddia edilen görüntüler paylaşıldı. Fotoğrafların en dikkat çeken noktası ise LG G6’nin her açıdan görüntülerini içermesi.

26 Şubat resmi tanıtımı yapılacak olan LG G6 hakkında sızıntılar her geçen gün artıyor. Yakın zamanda telefonun özellikleri hakkında da umarız ki bilgiler gelmeye başlar zira şuan özellikleri hakkında pek bilgi bulunmuyor.

Paylaşılan görüntülerde görebileceğiniz gibi LG G6 metal bir çerçeveye sahip. Telefonun arka tarafı fırçalanmış metal bir tasarıma sahip. Renk olarak ise mavimsi-gri renk söz konusu. Çift arka kamera yine LG G6’da olacak gibi görünüyor. Telefonda tek hoparlör, parmak izi okuma sensörü, sol tarafta ses düğmeleri, USB  Type-C bağlantı noktası, sağ tarafta sim ve mikroSD kart yuvası ve telefonun üst kısmında 3.5mm jack girişi bulunuyor.

 


CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz