Ana sayfa Haberler LG G6 Pazartesi Günü Android Oreo Güncellemesi Almaya Başlayacak

LG G6 Pazartesi Günü Android Oreo Güncellemesi Almaya Başlayacak

0

LG, 2017 yılında satışa sunduğu amiral gemisi LG G6‘nın Android Oreo güncellemesini 30 Nisan Pazartesi günü almaya başlayacağını duyurdu. LG G6 android oreo güncellemesi ilk olarak ana vatanı olan Güney Kore’den başlayacak.

LG tarafından yapılan duyuruda LG G6’nın 30 Nisan Pazartesi günü Android Oreo güncellemesi alacağı açıklandı. LG G6 Android Oreo güncellemesinin Türkiye, ABD ve diğer bölgelere ise ne zaman geleceği hakkında henüz net bir bilgi yok. Ancak diğer bölgelere de güncellemenin yakın zamanda gelmesini bekliyoruz.

LG G6 Android Oreo güncellemesiyle, resim içinde resim modu, performans iyileştirmesi, daha iyi pil ömrü ve gelişmiş kararlılık özelliklerine kavuşacak. Ayrıca güncelleme ile geçtiğimiz günlerde tanıtılan LG V30s ThinQ‘da bulunan AI (Yapay Zeka) özelliklerinden bazılarını da içerebilir.

LG ayrıca yaptığı açıklamada LG G6 Android Oreo güncellemesinden sonra 2016 yılında satışa sunduğu LG G5 ve LG V20 modellerinin de Oreo güncellemesi alacağını duyurdu. Bu cihazların güncelleme tarihi hakkında henüz net bir tarih yok.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here