Anasayfa Haberler LG G5, Android Oreo Güncellemesi Almaya Başladı

LG G5, Android Oreo Güncellemesi Almaya Başladı

0

LG, Amerika’daki LG G5 kullanıcıları için zaten Android Oreo güncellemesini sunmuştu. Ancak uluslararası LG G5 kullanıcıları için henüz Oreo güncellemesi yayınlanmamıştı. Bugün XDA Developers‘da bir kullanıcının paylaştığı görüntü, LG G5’in H850 model numarasına sahip uluslararası modeline Android Oreo güncellemesinin geldiğini gösteriyor.

LG G5 kullanıcıları için nihayet sevindirici haber geldi. Bugünden başlayarak uluslararası LG G5 modellerine Android Oreo güncellemesi gelecek. Eğer H850 model numaralı bir LG G5’e sahipseniz güncellemeyi çok yakın bir zamanda alacaksınız demektir.

LG G5’e gelecek olan Android Oreo güncellemesi, işletim sistemi güncellemesinin yanı sıra Eylül ayı güvenlik güncellemesini de içeriyor. Ancak güncellemenin getirdiği tüm yenilikler hakkında maalesef net bilgiler şuan bulunmuyor.

LG markası, LG G4’ün satışlarından oldukça memnundu ve 2016 yılında satışa sunduğu LG G5 modeli içinde büyük planları vardı. Bu planların büyük bir kısmını da modüler ürünleri oluşturuyordu. Ancak LG G6’nın tanıtımından kısa bir süre önce şirket bundan vazgeçtiğini açıkladı. Hal böyle olunca müşterilerde bir güvensizlik oluştu ve yazılım güncellemesinden de ümidi kestiler. Ancak neyse ki geçte olsa sonunda LG G5’e Android Oreo güncellemesi geldi.

Bu güncelleme LG G5 için son büyük güncelleme olacaktır.

Kaynak

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz