Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Lara Croft: Relic Run İnceleme

Lara Croft: Relic Run İnceleme

9

Lara Croft: Relic Run için şimdiye kadar geliştirilmiş en başarılı Android ve iOS koşu macera oyunu desek abartmış olmayız. Lara Croft: Relic Run hem bir koşu oyunu hem de macera dolu bir oyun. Oyunda etaplar diğer koşu oyunlarına göre oldukça zorlayıcı. Oyunda kullanılan slow motion (yavaş gösterim) görüntüler çok etkileyici.

lara-croft-relic-run1

Lara Croft: Relic Run oyununda amaç zorlu parkurları geçmek, canavarları öldürmek ve tarihi kalıntıları bulmak. Oyunda Jungle Temple, Desert Ruins ve Mountain Pass adında 3 farklı parkur yer alıyor. Başlangıçta Jungle Temple parkurunda balta girmemiş ormanlarda koşuyorsunuz. Desert Ruins parkurunun kilidini açabilmeniz için Jungle Temple’da bulunan 20 tarihi kalıntının en az 15 tanesini bulmanız gerekiyor.

Jungle Temple parkurunda oyuncuları en çok zorlayan yer ise Dinazor. Devasa boyuttaki dinazordan kaçmanız gerekiyor. Dinazoru geçmek için dinozorun gözüne nişan almanız ve ateş etmeniz gerekiyor. Burada kullandığınız silahta çok önemli. Çünkü silahların hasar puanları farklı bizim tavsiyemiz altınlarınızı biriktirip Dual SMGs silahını almanız. Dinazorun en hassas yeri gözleri ama sağlam bir silahla ateş edip dinozorun peşinizi bırakmasını sağlamanız gerekiyor. Dinazorun gözüne ateş ettikçe kalan canı gözüküyor ve azalıyor. Tam hasar verdikten sonra dinazor peşinizi bırakıyor.

lara-croft-relic-run-dinazor

lara-croft-relic-run-raptor

 

Lara Croft: Relic Run oyunun parkurları oldukça zorlu demiştik. Kimi zaman yıkıntıların üstünden atlamanız kimi zaman eğilmeniz gerekiyor. Oyunda kafa karıştıran en zorlu engellerden biri  duvarda yürümek. İlerlerken altı çökmüş bir yol görüyorsunuz ve zıplıyorsunuz ama üstteki duvara çarpıyorsunuz. Böyle engelleri geçmek için yolun yan tarafına yanaşıp sağa ve sola doğru parmağınızı kaydırarak yandaki duvar üzerinden yürümeniz gerekiyor.

Oldukça komplike ve ayrıntılı olarak hazırlanan Lara Croft: Relic Run oyunu anlatma bitmez aşağıdaki linkten oyunun android ve ios sürümlerini indirebilirsiniz. Takıldığınız yerleri sorun elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

google-play_android   itunes

9 YORUMLAR

  1. 120 böşüm bitti sanırım devam etmiyor ama bittiğine dair bir şeyde demiyor yada kaçıncı bölümde biter biken var mı

  2. Oyunda çok ileri etaplara geçiyorum. Ama ne oluyorsa tejrar girdiğimde yeniden ilk etaptan başlatıyor. Nedeni ne olabilir?

  3. arkadaşım oyun bi harika çok hoşuma gidiyor. Ancak bu relicleri nereden nasıl bulabiliriz oyun içinde o kadar çok dürbün büyüteç harita topluyorum ancak her zaman çıkmıyor bu konuda bi bilginiz var mı?

  4. Google Play dışında bir siteden indirmeyi deneyebilirsiniz. Google’da ” Lara Croft Relic Run apk indir” şeklinde arama yaparsanız uygun siteler çıkacaktır.

  5. Benim telefonumun android surumu 4.4.4 kitkat ama cihaziniz bu surumle uyumlu degildir diyor ben bu oyunu daha once indirdim ama sildim simdide geri yukleyemiyorum ne yapmaliyim

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın