Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Oyunlar

Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Oyunlar

0

Google Play Store’de yer alan ücretli oyunlar kimi zaman daha çok kitlelere ulaşabilmek için ya ücretlerinde indirime gidiyor ya da tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Sizler için şuan Android markette kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bazı oyunları listeledik.

1. Stickman Revenge 3: League of Heroes

Ninja tarzında hazırlanan bu Stickman Revenge 3: League of Heroes oyunu normalde Google Play Store’de 9,99 TL ücrete sahip ancak oyun 7 gün boyunca ücretsiz olarak indirebiliyor.

1

Stickman Revenge 3: League of Heroes indir

2. Hexasmash Pro – Wrecking Ball Physics Puzzle

2

Bulmaca türünde olan Hexasmash Pro oyunu 180 LEVEL’den oluşuyor. Normalde 0,99 TL ücretle satılan bu oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hexasmash Pro – Wrecking Ball Physics Puzzle indir

3. Three Towers: The Puzzle Game (Premium)

3

6,99 TL ücretle Google Play Store’de satılan bu bulmaca türündeki oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilebiliyor. Aşağıdaki linkten oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Three Towers: The Puzzle Game (Premium)

4. Behind The Door

4

Behind The Door macera türünde bir zombi oyunu. Korku türünde olan bu oyun normalde 5,89 TL’ye satılıyor ancak kısa süreliğine oyunu google play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Behind The Door indir

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın