Anasayfa Mobil Oyunlar Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Oyunlar

Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Oyunlar

0

Google Play Store’de yer alan ücretli oyunlar kimi zaman daha çok kitlelere ulaşabilmek için ya ücretlerinde indirime gidiyor ya da tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Sizler için şuan Android markette kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bazı oyunları listeledik.

1. Stickman Revenge 3: League of Heroes

Ninja tarzında hazırlanan bu Stickman Revenge 3: League of Heroes oyunu normalde Google Play Store’de 9,99 TL ücrete sahip ancak oyun 7 gün boyunca ücretsiz olarak indirebiliyor.

Stickman Revenge 3: League of Heroes indir

2. Hexasmash Pro – Wrecking Ball Physics Puzzle

Bulmaca türünde olan Hexasmash Pro oyunu 180 LEVEL’den oluşuyor. Normalde 0,99 TL ücretle satılan bu oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hexasmash Pro – Wrecking Ball Physics Puzzle indir

3. Three Towers: The Puzzle Game (Premium)

6,99 TL ücretle Google Play Store’de satılan bu bulmaca türündeki oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilebiliyor. Aşağıdaki linkten oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Three Towers: The Puzzle Game (Premium)

4. Behind The Door

Behind The Door macera türünde bir zombi oyunu. Korku türünde olan bu oyun normalde 5,89 TL’ye satılıyor ancak kısa süreliğine oyunu google play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Behind The Door indir


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz