Ana sayfa Haberler Kırmızı iPhone 8 ve 8 Plus Tanıtıldı. 13 Nisan’da Satışa Sunuluyor

Kırmızı iPhone 8 ve 8 Plus Tanıtıldı. 13 Nisan’da Satışa Sunuluyor

0

Dün erken haber verdiğimiz gibi Apple, iPhone 8 RED Special Edition modelini tanıttı. HIV/AIDS’e dikkat çekmek ve hastalara destek olmayı amaçlayan kırmızı iPhone modelleri 13 Nisan Cuma günü satışa sunuluyor.

Kırmızı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri diğer iPhone 8 modeliyle özellik olarak farklılık göstermiyor. Telefonun arka kısmı kırmızı cam kaplama çerçeveleri ise kırmızı alüminyum malzemeden oluşuyor. Arka kısmın parlak olması kırmızı rengi daha belirgin bir hale getiriyor. Geçtiğimiz yıl iPhone 7’nin kırmızı renginde ekranda beyaz renk kullanıldığı için kötü duran ön tarafa el atan Apple tasarımcıları iPhone 8 ve 8 Plus’ın ön tarafında siyah renk kullanmış ve böylece telefon daha şık bir tasarıma kavuşmuş.

iPhone X için kırmızı renk seçeneği bekliyorsanız maalesef hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ancak Apple iPhone X için de kırmızı bir deri kılıf tanıttı.

Kırmızı iPhone 8 Fiyatları

Kırmızı iPhone 8 modelleri 13 Nisan’da satışa sunuluyor. Telefonun 64 GB’lık ve 256 GB’lık versiyonları bulunacak. Kırmızı iPhone fiyatları ise şu şekilde olacak.

Kırmızı iPhone 8 64 GB: 4199 TL

Kırmızı iPhone 8 256 GB: 4999 TL

Kırmızı iPhone 8 Plus 64 GB: 4799 TL

Kırmızı iPhone 8 Plus 256 GB: 5599 TL


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here