Anasayfa Haberler Kırmızı iPhone 7 Satışa Sunuldu

Kırmızı iPhone 7 Satışa Sunuldu

0

Apple, yeni iPad modeliyle beraber kırmızı renk seçeneğiyle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı satışa sundu. Oldukça farklı bir renk tonuyla karşımıza çıkan iPhone 7’nin kırmızı halini beğendiğimizi belirtelim.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı jet siyah renk seçeneğiyle sunan Apple büyük bir başarı elde etmişti. Telefonun özellikleri kadar renginin de kullanıcıları kendine çekmede büyük bir etken olduğunu fark eden Apple şimdi de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için yeni bir renk seçeneği olan Kırmızı renk seçeneğini getirdi.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yeni renk seçeneği modelleri için 128GB’lık ve 256GB’lık depolama alanı seçenekleri ile satışa sunuldu.

iPhone 7, 128 GB’lık versiyonu 4299 TL, 256GB’lık versiyonu 4799 TL‘dan satılıyor.

iPhone 7 Plus, 128 GB’lık versiyonu 4949 TL, 256GB’lık versiyonu 5449 TL‘dan satılıyor.

Apple’ın resmi internet sitesinde şuan


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz