Office üretkenlik paketini doğrudan Microsoft’tan satın almanın maliyeti 440$’dır. Ancak şimdi tanıtacağımız Keysfan Office Özel İndirimiyle Microsoft Office 2021 Professional Plus’ı 27,67$’a satın alabilirsiniz. Bu Microsoft’un sadece bir kısmı. Mac kullanıcıları, Mac için 31,69$ tutarındaki Office 2021 Ev ve İş sürümünü seçebilir. Bu olağanüstü teklifler, yüksek puan alan Microsoft Office paketine ömür boyu erişim sağlar. Tüm anahtarlar %100 orijinaldir. Resmi Siteden indirme ve etkinleştirme ve satın alma işleminizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Ömür Boyu Microsoft Office’te %62 indirim (Kupon kodu: SAX62)

>>Daha Fazlası için Tıklayın.

Orijinal Windows İşletim Sisteminde %50 indirim (Kupon Kodu: SAX50)

>>Daha Fazlası için Tıklayın.

Daha Fazla Sürüm: Paketlerde %62 indirim (Kupon kodu: SAX62)

>>Daha Fazlası için Tıklayın.

Keysfan, Microsoft ürünleri, araçları, antivirüs, oyunlar ve daha fazlasını içeren yazılım anahtarlarının dünya çapında satışını yapan bir şirkettir. Uygun fiyatı Keysfan’a büyük övgü kazandırdı. Keysfan sattığı her lisansın “geçmişini” bilir, bunlar kesinlikle orijinal ve meşru anahtarlardır. Satın aldıktan sonra bir sorunla karşılaşırsanız, 7/24 müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. Hemen yanıt vererek sorunu çözmenize yardımcı olacaklardır.

Keysfan, ürünün ayrıntılı bir açıklamasını hazırladı. Lütfen satın almadan önce dikkatlice okuyunuz. İndirme ve kurulumla ilgili anahtarı ve bilgileri anında teslim e-postasında alacaksınız, lütfen spam veya istenmeyen posta klasörünü de kontrol edin. Ürün bilgileri için yukarıdaki linke tıklayarak ürün detay sayfasına girebilirsiniz. Mutlu alışveriş!

İletişim e-postası: support@keysfan.com

Nasıl Ödenir?

1. Ürünü alışveriş sepetine ekleyin ve kupon kodunu doldurun, onaylandıktan sonra Proceed To Checkout (Ödeme İşlemine Devam Et) butonuna tıklayın!satin alma keysfan

2. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra ödeme yöntemini seçmek için “CDZEPay” seçeneğine tıklayın.satin alma keysfan 2

Paylaş

Yorumdan çık