Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Issız Adada Hayatta Kalma Oyunu: Last Pirate: Survival Island

Issız Adada Hayatta Kalma Oyunu: Last Pirate: Survival Island

0

Bugün sizlere android ve iOS cihazlarda oynayabileceğiniz Last Pirate: Survival Island oyununu tanıtacağız. Bu survival oyunu adından da anlaşılacağı üzere hayatta kalma ve korsan oyunu. Oyunda ıssız bir adaya düşüyorsunuz ve hayatta kalmak için eşya topluyor, yemek yiyor ve düşmanlarınızla mücadele ediyorsunuz.

Last Pirate: Survival Islands oyunu, survival yani hayatta kalma tarzı oyun arayanlar için oldukça iyi bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Android ve iOS cihazlar için geliştirilen oyunda ıssız bir adada, kanca kollu bir korsan olarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Size verilen görevlerle eşyalar topluyor, hayatta kalmak için nesneler yapıyorsunuz. Hayatta kalmak için yiyecek topluyor, barınak yapıyor, iskelet ve canavarlara karşı kendinizi koruyorsunuz.

Last Pirate: Survival Island oyunu mantık olarak minecraft oyununa benziyor. Kendi evinizi inşa ediyor, hayatta kalmak için nesneler topluyor ve eşya yapıyorsunuz. Bununla birlikte size saldıran düşmanlarla mücadele ediyorsunuz. Oyun bir adada geçtiği için oldukça keyifli. Beslenmek için balık tutabilir, hindistan cevizi toplayabilir veya tavuk, domuz, ayı gibi hayvanları kesebilirsiniz. Tabi güçlü hayvanlar için güçlü silahlar yapmanız gerekiyor.

Oyunda balta, olta, kazma, çekiç, kamp ateşi, fırın, su avcısı, sandık, sopa, kemik gürz, mızrak, yay, bıçak, kılıç ve çeşitli silahlar bulunuyor. Topladığınız nesnelerle bu eşyaları siz yapıyorsunuz.

last pirate survival island 2

Oldukça başarılı grafiklere sahip olan survival oyunu telefon ve tabletlerle uyumlu. Oyunun Türkçe dil seçeneğinin olması ve ücretsiz olarak indirilebilmesi oyunun en büyük artıları. Oyunu oynayabilmeniz için Android 5.0 ve üstü, iOS 10 ve üstü kullanıyor olmanız gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Last Pirate: Survival Island indir – Android

Last Pirate: Survival Island indir – iOS

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın