Ana sayfa Haberler iPhone XS ve iPhone XS Max için Ön Siparişler Başladı

iPhone XS ve iPhone XS Max için Ön Siparişler Başladı

0

Apple Türkiye’nin resmi sitesinde 30 Kasım‘ı bekleyin yazarken, Hepsiburada.com sitesi Apple’ın yeni amiral gemileri iPhone XS ve iPhone XS MAX için ön siparişleri almaya başladı. Böylece iPhone XS ve iPhone XS Max’ın Türkiye fiyatları da belli olmuş oldu.

iPhone XS ve iPhone XS Max’ın merakla beklenen Türkiye fiyatları bugün itibariyle belli oldu. iPhone XS (64GB) 9.898 TL, iPhone XS Max (64GB) 10.999 TL ile ön siparişe açıldı. Hepsiburada.com sitesinde cihazların 4 Aralık itibariyle stokta olacağı belirtildi. Sitede satılacak olan iPhone XS ve iPhone XS Max’ın Apple Türkiye Garantisi ile satıldığının da altını çizelim.

Ayrıca cihazları ön siparişle alacak müşteri garanti altına alan Hepsiburada sitesi, fiyatta yükselme olma durumunda ön sipariş edenlerden fiyat farkı alınmayacağını, cihazların daha düşük bir fiyattan satılması durumunda ise aradaki farkın 1 hafta içerisinde müşteriye geri ödeneceğini belirtiyor.

Ön siparişe açılan her iki modelin de Altın, Gümüş ve Uzay Grisi renk seçenekleri bulunuyor. Sitede cihazların sadece 64 GB depolama alanına sahip modelleri satın alınabiliyor. 256 GB veya 512 GB dahili depolama alanına sahip bir model almayı düşünüyorsanız biraz daha beklemeniz gerecek.

iPhone XS özellikleri için tıklayın.

iPhone XS Max özellikleri için tıklayın.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here