Anasayfa BLOG iPhone XS Max Ne Kadar Sağlam? Bıçak ve Çekiçle Sağlamlık Testi

iPhone XS Max Ne Kadar Sağlam? Bıçak ve Çekiçle Sağlamlık Testi

0

21 Eylül itibariyle satışa sunulan iPhone XS ve iPhone XS Max için farklı test videoları gelmeye başladı. Dün iPhone XS için düşme testini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de iPhone XS Max için sağlamlık testi geldi.

Çılgın testleriyle bilinen TexhRax, iPhone XS Max için sağlamlık testi hazırladı. Hazırlanan sağlamlık testinde iPhone XS Max’ın çekiç ve bıçak darbelerine karşı dayanıklılığı ölçüldü.

Testin ilk bölümünde iPhone XS Max’ın arka paneline bıçak ile sert darbeler indirildi. Şunu söyleyebiliriz ki iPhone XS Max’ın arka paneli oldukça sağlam çünkü bıçak darbelerine bana mısın demedi.

Testin ikinci bölümünde ise iPhone XS Max’ın ekranına çekiç ile darbeler indirildi. Önce kısa mesafeden ekran üzerine iki sefer çekiç bırakıldı ve iPhone XS Max bunu hasarsız atlattı. Ancak daha yüksek mesafeden ekranın üzerine çekiç bırakılınca ekranda çatlak oluştu. Testin son bölümünde ise TexhRax yine çıldırdı ve çekiçle iPhone XS Max’ı parçaladı. Gelin dilerseniz videoya geçelim.

iPhone XS Max özellikleri için tıklayın.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz