Ana sayfa Haberler iPhone X Nihayet Türkiye’de Satışa Sunuldu

iPhone X Nihayet Türkiye’de Satışa Sunuldu

0

Apple, 12 Eylül’de gerçekleştirdiği etkinlikte iPhone’un 10. yılına özel ürettiği iPhone X modelini tanıtmış ve bir süre sonra birçok ülkede satışa sunmuştu. Türkiye’deki kullanıcılar tarafından sabırsızlıkla beklenen iPhone X nihayet bugün (24 Kasım) Türkiye’de satışa sunuldu.

Apple’ın çerçevesiz ve OLED ekrana sahip yeni amiral gemisi iPhone X, nihayet Türkiye’de raflardaki yerini aldı. iPhone X, Apple Storeler, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom mağazalarında bugünden itibaren satışa sunuldu. Ayrıca Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone iPhone X için çeşitli kampanyalarda başlatmış durumda.

Özellikle Türk Telekom’un müşterileri için eski telefonu getir iPhone X’i götür kampanyası bizimde dikkatimizi çekti. Türk Telekom eski telefonunuzu alıyor ve 4000 TL’ye varan indirim uyguluyor. 4000 TL indirim hangi telefon için uygulanıyor diyorsanız iPhone 7 Plus (256GB) getirenlere bu indirim uygulanıyor. Ayrıca yine Türk Telekom’un ilgili sayfasından hangi cihaza ne kadar indirim uygulandığını da görebilirsiniz.

Turkcell ve Vodafone iPhone X’in 64 GB depolama alanına sahip modelini 5999 TL peşin fiyatına satarken, Türk Telekom aynı modeli 5949 TL’den satıyor. Turkcell iPhone X için 12, 24, 36 ve 48 ay kontrat imkanı sunarken Türk Telekom 12, 24, 36 ay, Vodafone ise 18 ve 24 ay kontrat imkanı sunuyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here