Ana sayfa Haberler iPhone X Kargoları Yola Çıktı

iPhone X Kargoları Yola Çıktı

0

Apple geçtiğimiz hafta 27 Ekim’de iPhone X için ön sipariş almaya başlamıştı. 3 Kasım’da satışa sunulacak olan iPhone X’ler için bugün gelen habere göre kargolama işlemi başlamış durumda.

Apple, ön sipariş aldığı iPhone X’leri kargoya gönderdi. 3 Kasım’da raflardaki yerini alacak olan iPhone X için 27 Ekim’de ön siparişler alınmaya başlanmıştı. Bugün gelen bir bilgiye göre Amerika’da iPhone X’ler müşterilerine ulaştırılmak için kargoya verilmiş durumda.

Global olacaklı operatör firması olan Sprint, iPhone X’i ilk kargolayan firma olmayı başardı. Sprint’in müşterilerine gönderdiği e-postalarda kargo bilgileri bulunsa da kargo firması UPS henüz teslim tarihi ve kargonun güncel konumu vermiyor.

Ayrıca Apple’ın sitesi üzerinden iPhone X siparişi verenler UPS My Choice hesabından sevkıyat durumlarını kontrol edebilirler.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here