Anasayfa Haberler iPhone X Kargoları Yola Çıktı

iPhone X Kargoları Yola Çıktı

0

Apple geçtiğimiz hafta 27 Ekim’de iPhone X için ön sipariş almaya başlamıştı. 3 Kasım’da satışa sunulacak olan iPhone X’ler için bugün gelen habere göre kargolama işlemi başlamış durumda.

Apple, ön sipariş aldığı iPhone X’leri kargoya gönderdi. 3 Kasım’da raflardaki yerini alacak olan iPhone X için 27 Ekim’de ön siparişler alınmaya başlanmıştı. Bugün gelen bir bilgiye göre Amerika’da iPhone X’ler müşterilerine ulaştırılmak için kargoya verilmiş durumda.

Global olacaklı operatör firması olan Sprint, iPhone X’i ilk kargolayan firma olmayı başardı. Sprint’in müşterilerine gönderdiği e-postalarda kargo bilgileri bulunsa da kargo firması UPS henüz teslim tarihi ve kargonun güncel konumu vermiyor.

Ayrıca Apple’ın sitesi üzerinden iPhone X siparişi verenler UPS My Choice hesabından sevkıyat durumlarını kontrol edebilirler.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz