Ana sayfa Haberler iPhone SE 2’ye Ait Yeni Görüntü Sızdırıldı: Face ID Olmayabilir

iPhone SE 2’ye Ait Yeni Görüntü Sızdırıldı: Face ID Olmayabilir

0

Apple’ın iPhone SE 2 modeline ait neredeyse her gün yeni bir iddia ve sızıntı ortaya çıkıyor. Sızıntılarıyla bilinen Sonny Dickson, bugün Twitter hesabından iPhone SE 2’nin ekran koruyucusuna ait olduğunu iddia ettiği bir fotoğraf paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta iPhone X ve iPhone SE 2’nin ekran koruyucuları yan yana görülüyor.

Sonny Dickson bugün twitter hesabından iPhone SE 2’ye ait olduğunu iddia ettiği bir fotoğraf paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta iPhone X ve iPhone SE 2’nin ekran koruyucuları yan yana görülüyor. Görüntüden görebileceğiniz gibi iPhone SE 2’nin ekranında beklendiğini gibi bir çentik yer alıyor ancak iPhone X’in çentiğiyle karşılaştırıldığında iPhone SE 2’nin daha küçük boyutlu bir çentiğe sahip olduğu görülüyor. Bu küçük çentik Apple’ın ya sensör boyutunu daha da küçülttüğüne işaret ediyor ya da iPhone X’de bulunan 3D Face ID özelliğinin iPhone SE 2’de olmayacağını gösteriyor.

Sonny Dickson’ın paylaşımı şuan sadece bir iddia konumunda ve gerçekliği kanıtlanmış değil ancak görüntülerin önceki sızıntıları doğrular nitelikte olduğunun altını çizelim.

Apple’ın WWDC 2018 etkinliği yaklaşıyor. Fakat iPhone SE 2’nin bu etkinlikte tanıtılmasına pek ihtimal verilmiyor. iPhone SE 2 ile ilgili bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here