Ana sayfa Haberler iPhone SE 2018 Büyük Bir Kamera Lensine Sahip Olacak

iPhone SE 2018 Büyük Bir Kamera Lensine Sahip Olacak

0

Apple’ın merakla beklenen yeni modelinin adının iPhone SE (2018) olacağı Evan Blass tarafından açıklandı. Ortaya çıkan yeni kılıf renderları ise iPhone SE 2018’in arka tarafında daha büyük bir kamera lensi ile geleceğini gösteriyor.

Steve Jobs’un dikkat çektiği tek elle kullanım rahatlığı sunan iPhone 5s modelini iPhone SE ile devam ettiren Apple, şimdi bu modelin gelişmiş özelliklere sahip yeni modeli iPhone SE 2018’i tanıtmaya hazırlanıyor.

Sızıntıların Efendisi olarak bilinen Evan Blass, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda merakla beklenen yeni iPhone modelinin adının beklendiği gibi iPhone SE 2 olarak değil iPhone SE 2018 adıyla geleceğini duyurdu. Olixar ve perakendeci Mobile Fun tarafından paylaşılan yeni görüntüler ise iPhone SE 2018’in arka tarafında büyük bir kamera lensi olduğunu gösteriyor. Apple iPhone SE (2018) uçtan uca ekrana, bir çentiğe ve Face ID’ye sahip olabilir.

Telefonun teknik özellikleri hakkında henüz çok fazla bilgi bulunuyor. Gelişmeler yaşandıkça paylaşmaya devam edeceğiz. Bu arada Mobile Fun sitesinde yayınlanan ekran koruyucuları 8.23$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here