Ana sayfa Haberler iPhone Fiyatlarında Büyük İndirim

iPhone Fiyatlarında Büyük İndirim

0

Apple dün gerçekleştirdiği etkinlikte iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerini tanıttı. Ve beklendiği gibi yeni modellerin tanıtılmasıyla birlikte eski modellerin iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve iPhone SE modellerinde büyük indirim yaptı.

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtmasıyla birlikte eski iPhone modellerine büyük indirim yaptı. Bugün Apple’ın resmi internet sitesine yansıyan fiyatları ve eski fiyatları sizler için derledik.

iPhone 7 Plus (32 GB), indirimden önce 4449 TL‘den satılırken indirim sonrası fiyatı 3999 TL‘ye düştü.

iPhone 7 (32 GB), indirimden önce 3799 TL‘den satılırken indirim sonrası fiyatı 3299 TL‘ye düştü.

iPhone 6s Plus (32 GB), indirimden önce 3699 TL‘den satılırken indirim sonrası fiyatı 3299 TL‘ye düştü.

iPhone 6s (32 GB), indirimden önce 3199 TL‘den satılırken indirim sonrası fiyatı 2699 TL‘ye düştü.

iPhone SE, indirimden önce 2349 TL‘den satılırken indirim sonrası fiyatı 2149 TL‘ye düştü.

iPhone modellerinin fiyatının düşmesi yeni telefon almak isteyenler için büyük fırsat olmuş oldu. Yeni fiyatlar ile iPhone 6s almayı düşünen biri iPhone 7’yi tercih edebilir. iPhone 8 ile iPhone 7’yi karşılaştırdığınız zaman arada pek bir farkın olmadığını göreceksiniz. Sadece yeni cam kaplama gövde ve bununla beraber gelen kablosuz şarj özelliği aradaki fark olarak gözüküyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here