Anasayfa Haberler iPhone 8 Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

iPhone 8 Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

0

Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttı ve başta ABD olmak üzere bazı bölgelerde satışa sunduğu iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye satış tarihi belli oldu. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus 20 Ekim itibariyle Apple Storeler ve anlaşmalı mağazalarda satışa sunulacak.

Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlikte iPhone’un 10. yılına özel üretilen iPhone X ile birlikte iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri tanıtılmıştı. iPhone 8 ve 8 Plus ABD ve diğer bazı ülkelerde geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. Ancak yeni modellerin Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı henüz belli değildi ki bugün gelen açıklamayla telefonların 20 Ekim itibariyle Türkiye’de satışa sunulacağı açıklandı.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus tasarım olarak bir önceki model olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’tan çok da farklı değil. Ancak telefonun tasarımında dikkat çeken şey arka kapağın cam olması. Cam arka panel sayesinde iPhone 8 ve iPhone 8 Plus kablosuz şarj özelliğini de sunuyor.

Aşağıdaki linklerden iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın özellikleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

iPhone 8 özellikleri

iPhone 8 Plus özellikleri


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz