Ana sayfa Kategoriler Operatörler iPhone 7’sini Getirenlere Galaxy Note 8’de 3300 TL İndirim

iPhone 7’sini Getirenlere Galaxy Note 8’de 3300 TL İndirim

0

Türk Telekom Samsung Galaxy Note 8 için güzel bir kampanya başlatmış durumda. 2017’nin en iyi akıllı telefonlarından biri olan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 için eskiyi getir yeni götür kampanyasıyla 3300 TL’ye varan indirim imkanları sunuluyor.

Türk Telekom, hem kendi müşterileri için hem de Türk Telekom mobil faturalı tarifelere geçenler için Samsung Galaxy Note 8 kampanyasını başlattı. Kampaya’da hem ücretin bir kısmını peşin ödeyerek ek indirimden faydalanabiliyorsunuz hem de eski cihazınızı getirip belli bir indirime sahip oluyorsunuz. Örneğin eski iPhone 7 32 GB telefonunu getirenlere 3300 TL indirim yapılıyor. Türk Telekom’un kendi kampanya sayfası üzerinde eski cihazınızı yazıp ne kadar indirim alabileceğinizi gösteren küçük bir uygulama da bulunuyor.

Peki Türk Telekom’un bu kampanyasından kimler faydalanabiliyor? Kampanyadan taahhütlü olarak yararlanmak isteyenler için; son 30 gün içinde yeni hat tesisi veya hat taşıma yoluyla Türk Telekom mobil faturalıya geçenler, Türk Telekom faturasızdan faturalıya geçenler ve Türk Telekom faturalı hat sahiplerinden ödeme periyodunda sıkıntı olmayanlar faydalanabiliyor.

Kampanyadan dilerseniz Peşin olarak da faydalanabilirsiniz. Türk Telekom çalışan tarifesi dışındaki tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom müşterileri Galaxy Note 8’i kampanyalı olarak satın alabilirler.

Kampanya’nın 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlı olduğunu da belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın