Anasayfa Haberler iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın Boyutları Sızdırıldı

iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın Boyutları Sızdırıldı

0

Bugün paylaştığımız “WSJ, Yeni iPhone Modellerinin 12 Eylül’de Tanıtılacağını Açıkladı” haberde Apple’ın yeni modellerinin 12 Eylül’de tanıtılacağını duyurmuştuk. Şimdi yeni gelen bir sızıntı ile iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın boyutları paylaşıldı.

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtmasına 2 hafta kadar uzağız. Yeni modeller hakkında her gün yeni bir sızıntı haberi geliyor. Son gelen sızıntılarla yeni modeller olan iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın boyutları paylaşıldı. Yeni iPhone modellerinin boyutu kullanıcılar için çok önemli çünkü bazı kullanıcılar daha küçük telefon isterken bazıları ise daha büyük bir telefon bekliyor.

Fotoğraf şeklinde sızdırılan bilgilere baktığımız zaman iPhone 7s’in iPhone 7’yle, iPhone 7s Plus’ın ise iPhone 7 Plus ile hemen hemen aynı boyutta olduğunu görüyoruz. Yeni telefonların önceki modellerden daha büyük olduğu ancak bu büyüklük oranının birkaç milim fark olduğu gözleniyor.

Yeni modeller önceki modellerle aynı boyutta olsa da daha ince çerçeve ve daha büyük ekran beklendiği için daha iyi bir görüntüye sahip olmalarını bekliyoruz. Tabi bu arada iPhone 8 hakkında ise bir bilgi yok. 12 Eylül’ü biz de sizler gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz