Ana sayfa Haberler iPhone 7 ve 7 Plus Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone 7 ve 7 Plus Fiyatı ve Çıkış Tarihi

0

Apple merakla beklenen amiral gemileri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtımını dakikalar önce yaptı. Tanıtımdan önce ortada dolaşan söylentilerin bir çoğu doğru çıktı. Gerçekleşen tanıtımda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın fiyatı ve satış tarihleri de açıklandı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Satış Tarihi

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, 9 Eylül Cuma günü ön siparişe sunulacak. 16 Eylül’de ise telefon ABD, Avrupa Ülkeleri, Çin, Kanada, Japonya, Yeni Zelenda, Avustralya, Tayvan, Meksika, Hong Kong, Porto Rico, Birleşik Arap Emirlikleri, Singapur gibi ülkelerde mağazalardaki yerini alacak. 1 hafta sonra yani 23 Eylül’de ise diğer dünya ülkelerinde satışa sunulacak. 13 Eylül’de ise iOS 10 güncellemesi dağıtılacak.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Fiyatı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın şimdilik Amerika fiyatı açıklandı. iPhone 7 649$‘dan başlayan fiyatlarla, iPhone 7 Plus 769$‘dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 32GB, 128GB ve 256GB depolama alanı seçenekleriyle satışa sunulacak.

iPhone kullanıcılarının dert yandığı 16 GB depolama alanı da tarihe karıştı. Bunu bilen Apple tanıtımda küçük bir şaka da yaptı. Slayt gösterinde depolama alanı olarak önce 16 GB gösterildi ve sonrasında en alt limiti 32GB olarak açıkladı ve salondan büyük alkış aldı.

Ayrıca Apple iPhone Yenileme Programını da tanıttı. Amerika, İngiltere ve Çin’de iPhone 7’ye aylık 27$’dan iPhone 7 Plus’a 32$’dan sahip olabilir ve her yıl yeni çıkan iPhone modeliyle telefonunuzu değiştirebilirsiniz. Ne yazık ki iPhone Yenileme Programı şuan sadece Amerika, İngiltere ve Çin’de geçerli.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here