Ana sayfa Haberler iPhone 6s İçin Ücretsiz Batarya Değişim Programı Başladı

iPhone 6s İçin Ücretsiz Batarya Değişim Programı Başladı

1

Apple, batarya problemi yaşayan iPhone 6s kullanıcıları için ücretsiz batarya değişim programını devreye aldı. Özellikle birçok iPhone 6s kullanıcısının yakındığı, bize gelen sorulardan da anladığımız, bataryanın aniden bitmesi sorununa sonunda Apple el attı.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 6 Plus kullanıcılarının yaşadığı ekran problemine çözüm üreten Apple, şimdi de iPhone 6s kullanıcılarının batarya problemini dikkate aldı ve değişim programını devreye aldı.

Eğer sizde iPhone 6s kullanıcısı iseniz ve telefonunuzda bataryanız aniden bitiyorsa batarya değişim programından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz konu ise şu eğer telefon ekranınız kırıksa öncelikle telefon ekranınızı tamir ettirmeniz gerekmektedir. Eğer böyle bir sorununuz yoksa değişimden yararlanabilirsiniz.

Apple yaptığı açıklamada batarya probleminin Eylül-Ekim 2015 tarihinde üretilen iPhone 6s modellerinde yaşandığını belirtti.


1 YORUM

  1. iPhone 6s üretim tarihini öğrenmek için Telefonunuzda Ayarlar > Genel > Hakkında yolunu izleyin. Altta yer alan Seri Numarasında 3. 4. ve 5. rakamlar cihazınızın üretim tarihini vermektedir. 3. karakter üretildiği yılın son hanesini, 4 ve 5. rakamlar ise üretildiği haftayı belirtmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here