Anasayfa Haberler iPhone 6 Plus’lar iPhone 6s Plus ile Değiştirilecek

iPhone 6 Plus’lar iPhone 6s Plus ile Değiştirilecek

2

Daha önce Apple’ın pil değişiminde indirime gittiğini duyurmuştuk. Başka bir haberimizde ise iPhone 6 Plus’ın pil değişimi için beklenmesi gerektiğini paylaşmıştık. Apple’ın stoklarında iPhone 6 Plus kalmadığı için Mart ayına kadar iPhone 6s Plus ile değişim yapılabileceği Apple Store’lere bildirildi.

MacRumors’un paylaştığı bilgilere göre Apple, Apple Store’lere konuyla ilgili bildirim gönderdi. Yapılan açıklamada stoklarda iPhone 6 Plus kalmadığı için kısa bir süreliğine değişim talebi yapılan iPhone 6 Plus’lar iPhone 6s Plus ile değiştirilebilecek.

Bildiğiniz gibi iPhone’larda yaşanan problemlerde Apple cihaz değişimi yapıyor ve yapılan değişimlerde cihazınız ne ise aynı cihaz ile değişim yapabiliyorsunuz. Ancak Apple stoklarında iPhone 6 Plus kalmadığı için kısa süreliğine iPhone 6s Plus ile değişim yapılabileceğini Apple Store’lere bildirdi.

Bu kararın Mart-Nisan ayına kadar geçerli olacağı haberde söyleniyor. Eğer bu değişimden yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmakta yarar olacaktır. Ancak şunu unutmamanız gerekir değişimden yararlanabilmeniz için sadece batarya problemi yaşamanız yeterli değildir. Eğer gerçekten değişim gerektiren bir probleminiz varsa bir ihtimal iPhone 6s Plus alabilirsiniz. Hangi durumlarda değişim olduğunu buradaki yazımızda ve özellikle yorumlardan görebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Cihazım iphone 6 garantisi hala devam etmektedir.telefon gece %5 sarjı varken kapandı sadece ekranda apple işareti yanıyordu sarja taktım telen 1 saniyede bir dıt dıt ötüyordu turkcele gittim servise gönderelim %80 değişirler telefonu dedi sizce ne olur?

    • Bataryanız değişir diye düşünüyoruz. Eğer farklı bir sorun varsa değişim de olabilir. Garantiniz devam ediyorken yararlanmanızı tavsiye ederiz.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz