En son iOS güncellemesinden sonra iPhone 12 ve iPhone 13‘lerde çağrı sorunları yaşanıyordu. Bazen arama yapmayan bazende aramaları sonlanan iPhone 12 ve iPhone 13 kullanıcıları büyük sıkıntı yaşıyordu. Nihayet Apple bu sorunları gidermek için iOS 15.1.1 güncellemesini yayınladı.

iOS 15.1 güncellemesinden neredeyse 1 ay sonra gelen iOS 15.1.1 güncellemesi, direkt olarak iPhone 12 ve iPhone 13’deki arama düşüşlerini gidermek için yayınlandı. iOS 15.1.1 güncellemesi 385 MB boyutunda. En son yamalardan yararlanmak için tüm kullanıcılara bu güncellemeyi yüklemelerini öneriyoruz. Bu arada şirket, kullanıcı gizliliği ve güvenliğine yönelik değişiklikler ve ince ayarlarla dolu iOS 15.2‘yi de test ediyor.

Apple’ın sağladığı sürüm notları, belirttiğimiz hata düzeltmeleri dışında hiçbir şeyden bahsetmiyor. Bu güncellemenin başka değişiklikler getirip getirmediği belli değil. Başka bir şey keşfedersek bu makaleyi güncelleyeceğiz. Beta sürüm kanalındaysanız ve iOS 15.2 çalıştırıyorsanız, iOS 15.1.1’i almayacaksınız. Apple bu hataları ya beta 3’te düzeltti ya da bir veya iki hafta içinde beta 4’e dahil edecek.

ios 15 1 1

iOS Nasıl Güncellenir?

  • iPhone’unuzda Ayarlar uygulamasına gidin.
  • Genel seçeneğini seçin.
  • Yazılım Güncelleme üzerine dokunun.
  • Yenilenmesini bekleyin.
  • iOS 15.1.1 güncellemesi göründüğünde İndir ve Yükle‘yi tıklayın.
Paylaş

Yorumdan çık