Ana sayfa Haberler iOS 9.2 Güncellemesi Yayınlandı

iOS 9.2 Güncellemesi Yayınlandı

0

Apple bugün iOS 9.2 güncellemesini yayınladı. Hali hazırda iOS 9 kullanan tüm cihazlar iOS 9.2 güncellemesini alabiliyorlar. 264 MB boyutunda olan iOS 9.2 güncellemesi iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S ve iPhone 6S olarak telefonlara, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro, iPad Mini, iPad Mini 2 ve iPad Mini 3 tabletlerine ve ayrıca iPod Touch 5 ve iPod Touch 6 için güncellenebilir durumda.

iOS 9.2 güncellemesi iOS 9’da yaşanan birçok hatayı giderdiği gibi bazı yenilikleri de beraberinde getirdi. Yapılan bu güncelleme özellikle Apple Müzik ve iBook üzerine yoğunlaşmış gözüküyor. Güncelleme ile Apple Müzik’e Liste yapma, çevrim dışı parça kaydetme ve klasik müzik bölümünde dolaşma özellikleri gelmiş durumda. iCloud müzikte hangi müzikleri indirdiğinizi görebilir, albümleri ve çalma listelerini indirebilirsiniz. iBook’a gelen yenilik ile 3D touch özelliği eklenmiş durumda ve kitaplar arasında dolaşırken sesli kitap okuma özelliği kullanılabiliyor. Ayrıca iOS 9.2 ile usb kamera bağdaştırıcı desteği, epostalar için mail drop özelliği, News uygulamasına Top Stories bölümü eklendi.

ios-9-2

iOS 9.2 güncellemesini OTA üzerinden veya iTunes yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzdan Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme sekmesine giderek iOS 9.2 güncelleme işlemini yapabilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here