Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar iOS 11’in Kontrol Merkezini Android’de Kullanma

iOS 11’in Kontrol Merkezini Android’de Kullanma

0

Apple, yeni işletim sistemi iOS 11’i WWDC 2017 etkiliğinde tanıttı. Büyük ihtimalle iPhone 8 ile beraber Eylül ayında dağıtılmaya başlanacak. iOS 11’in en dikkat çeken özelliklerinden biri yeni Kontrol Merkezi. iOS 11’in kontrol merkezini beğenen Android kullanıcıları da bu özelliği telefonlarında kullanabilirler.

iOS 11 ile gelecek olan yeni kontrol merkezini (Control Center) android telefonunuzda nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız. iOS 11’in en dikkat çeken özelliği olan yeni denetim merkezi özelliği belli ki android geliştiricileri de harekete geçirmiş ve bunun için uygulama geliştirilmiş.

LuuTinh Developer tarafından geliştirilen Kontrol Merkezi iOS 11 uygulaması sayesinde android telefon ve tabletlerinizde aynen iOS 11’de olduğu gibi kontrol merkezi ekleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kontrol Merkezi iOS 11’in kısa yolunu ekranın alt tarafına ekledikten sonra parmağınızı yukarı doğru kaydırdığınızda Kontrol Merkezi açılacaktır.

ios 11 kontrol merkezi ayarlar

Artık parmağınızı ekranın altından yukarı doğru kaydırdığınızda açılan Kontrol merkezinden telefonun wifi, bluetooh, uçak modu, ekran parlaklığı, ses düzeyi, el feneri, kamera, hesap makinesi, müzik player, ekran döndürme, ekran zaman aşımı gibi seçeneklerine ulaşabilir ve istediğiniz düzenlemeleri hızlıca yapabilirsiniz.

ios 11 kontrol merkezi android

Aşağıdaki linkten Kontrol Merkezi iOS 11 uygulamasını google play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kontrol Merkezi iOS 11 indir

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın