Ana sayfa Haberler iOS 11.1 ile Gelecek Yeni Emojiler

iOS 11.1 ile Gelecek Yeni Emojiler

0

Apple önümüzdeki hafta iOS 11.1 beta sürümünü kullanıcılara sunacak. iOS 11.1 güncellemesiyle birlikte yeni emojilerde iPhone ve iPad kullanıcılarına sunulacak. Unicode 10 standardında hazırlanan yeni emojiler oldukça popüler olacak gibi gözüküyor.

Geçtiğimiz günlerde Dünya Emoji gününde Apple yeni emojilerini tanıtmıştı. Şimdi Apple önümüzdeki hafta yayınlayacağı iOS 11.1 Beta sürümüyle beraber yeni emojilerini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Yeni emojiler iPhone ve iPad kullanıcıları için geliyor.

Yeni emojilere baktığımız zaman en dikkat çeken emojinin Amerikan işaret dilinde “I Love You” anlamına gelen emoji olduğunu söyleyebiliriz. Zaten Apple de resmi blogunda özellikle bu yeni emojiye dikkat çekmiş durumda.

I Love You emojinnin dışında; deniz kızı, sihirbaz, melek, vampir, zürafa, kirpi, dinazor, çekirge, dağcılık, sauna, çeşitli kıyafetler, yeni suratlar ve yeni emoji çeşitleri bizleri bekliyor.

İşte yeni Apple Emojileri…


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here