Anasayfa Mobil Uygulamalar InstaMessage’ye Seyahat – Şehir Değiştirme Özelliği Geldi

InstaMessage’ye Seyahat – Şehir Değiştirme Özelliği Geldi

0

Akıllı telefonlarda en çok kullanılan arkadaşlık uygulamalarından biri olan InstaMessage’ye Seyahat özelliği geldi. Seyahat özelliği ile artık istediğiniz ülkenin istediğiniz şehrine konumuzu ayarlayabilir ve oradaki kişileri görüntüleyebilirsiniz.

Instamessage uygulamasına yeni gelen Seyahat seçeneğiyle dünyanın dilediğiniz şehrine göre konumuzu ayarlayabilir ve oradaki instamessage kullanıcılarıyla etkileşime geçebilirsiniz. Normal üyeliklerde 25 coin karşılığında 24 saatiğine dilediğiniz şehrin konumununa geçiş yapabilirsiniz. Bu arada Coin’lerin günlük girişlerle ücretsiz olarak kazanıldığını da belirtelim.

InstaMessage’de Şehir Nasıl Değiştirilir ?

  • Instamessage uygulamasını açın.
  • Keşfet sekmesine gelin.
  • Güncelleme ile bu bölüme Seyahat butonu eklendi. Seyahat butonuna dokunun.
  • Açılan ekranda varsayılan olarak Dubai, London, San Francisco, Rio de Janerio, Hong Kong, Mumbai, Paris, Tokyo, New York, Cairo, İstanbul, Berlin gibi şehirler listelenmektedir. Ekranın sağ üst köşesinde bulunan arama simgesine dokunun ve konumuna gitmek istediğiniz şehirin adını yazın.
  • Karşınıza o şehirde instamessage kullanan kişiler listelenecektir.

Gün içerisinde 25 coin kullanarak istediğiniz şehri seçebilir ve 24 saat boyunca oradaki kişileri görüntüleyebilirsiniz. Artık Instamessage’de farklı şehirlerin konumlarına gitmek için sahte konum uygulamaları kullanmanıza gerek kalmadı.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz