Instamessage, instagram kullanıcılarına özel mesaj göndermenizi sağlayan bir uygulamadır. Yakınınızda bulunan InstaMessage kullanıcılarını size gösterir ve arkadaş edinmenizi sağlar. Ancak belli bir süre sonra uygulamadan sıkılırsanız ve artık profilinizin instamessage’de görülmesini istemiyorsanız hesabınızı silebilirsiniz.

Instamessage hesabınızı silmek için önce instamessage hesap silme linki ile hesabınızı deactive etmeniz sonrasında uygulamayı telefonunuzdan (Android veya iOS) kaldırmanız gerekmektedir.

InstaMessage hesabı nasıl silinir ?

  • http://support.insta.me/ instamessage hesap silme linkine tıklayın.
  • Instamessage hesabını neden silmek istediğinizi öğrenmek isteyen bir form çıkacaktır. Formada sorulara sırasıyla “I feel bored and have nothing to do”, “Yes”, “Yes”, “Yes” form alanına ise “Nothing” cevabını verin.
  • Sayfanın alt tarafında bulunan gri renkli “Submit and deactivate my account” butonuna tıklayın.

instamessage hesap silme sayfasi

  • Daha sonra karşınıza çıkan uyarı penceresinde “Deactivate anyway” seçeneğini seçin.instamessage deactivate
  • Uygulama sizi Instagram hesap giriş sayfasına yönlendirecektir. İnstagram kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp giriş yapın.

instamessage instagram giris

  • Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra son olarak gelen pencerede “Authorize” butonuna tıklayarak Instamessage hesap silme işlemini tamamlayın.

instamessage silme

Instamessage hesap silme linkinden hesabınızı deactive ettikten sonra uygulamayı telefonunuzdan kaldırmanız gerekmektedir. Android cihazızdan Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Yöneticisi > Instamessage yolunu izleyin ve KALDIR butonu ile uygulamayı telefonunuzdan kaldırın.

instamessage kaldir

iPhone kullanıyorsanız yine aynı şekilde instamessage uygulamasını telefonunuzdan kaldırın.

Instamessage hesabını bu şekilde sildikten sonra artık bilgileriniz instamessage’de görülmeyecektir.

Paylaş

1 Yorum

Yorumdan çık