Anasayfa BLOG Instagram’da En Çok Takipçisi Olan 100 Hesap (Eylül 2019)

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan 100 Hesap (Eylül 2019)

0

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu olmayı başaran Instagram, bu başarısını dilediğiniz kişiyi takip edebilme özelliğine borçlu dersek yanlış olmaz. Instagram kullanıcıları, tanıdıkları kişilerin dışında ilgilerini çeken ünlüleri ve markaları takip edebiliyorlar. Peki intagram’da en çok takipçisi olan hesapları hiç merak ettiniz mi? İşte 2019 verilerine göre en fazla takipçiye sahip 100 instagram hesabı!

27 Eylül 2019 tarihi itibariyle, instagram verilerini araştırdık ve en çok takipçiye sahip instagram hesaplarını listeledik. Instagram’da en fazla takip edilen hesaplar, şarkıcılar, oyuncular, futbolcular, futbol kulüpleri, giyim markaları, reality show yıldızları ve uluslararası organizasyonlardan oluşuyor.

En popüler 100 instagram hesabı listesinde bizim en beğendiğimiz ünlü Leonardo DiCaprio oldu. Çünkü ünlü sanatçı, sosyal medya hesabını tam anlamıyla bir sosyal sorumluluk kanalı olarak kullanıyor ve dünyanın daha yaşanabilir bir yer olması için mücadele ediyor. Sizlerinde Leonardo Di Caprio’yu takip etmenizi tavsiye ederiz. İşte instagramda en çok takipçi olan hesaplar.

Instagram – 314,375,365

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Instagram (@instagram)’in paylaştığı bir gönderi ()

Cristiano Ronaldo – 185,029,296

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cristiano Ronaldo (@cristiano)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ariana Grande – 165,188,924

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ariana Grande (@arianagrande)’in paylaştığı bir gönderi ()

therock – 158,230,851

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

therock (@therock)’in paylaştığı bir gönderi ()

Selena Gomez – 157,605,933

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Selena Gomez (@selenagomez)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kim Kardashian West – 148,946,271

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kim Kardashian West (@kimkardashian)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kylie – 147,358,545

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kylie ✨ (@kyliejenner)’in paylaştığı bir gönderi ()

Beyonc – 134,002,219

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Beyoncé (@beyonce)’in paylaştığı bir gönderi ()

Leo Messi – 131,881,080

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Leo Messi (@leomessi)’in paylaştığı bir gönderi ()

3n310ta neymarjr – 126,322,800

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

3n310ta 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr)’in paylaştığı bir gönderi ()

National Geographic – 122,916,773

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

National Geographic (@natgeo)’in paylaştığı bir gönderi ()

Taylor Swift – 122,598,908

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Taylor Swift (@taylorswift)’in paylaştığı bir gönderi ()

Justin Bieber – 119,444,924

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Justin Bieber (@justinbieber)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kendall – 116,456,746

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kendall (@kendalljenner)’in paylaştığı bir gönderi ()

Barbie – 106,787,472

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Barbie (@nickiminaj)’in paylaştığı bir gönderi ()

Jennifer Lopez – 101,936,562

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Jennifer Lopez (@jlo)’in paylaştığı bir gönderi ()

Miley Cyrus – 99,572,304

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Miley Cyrus (@mileycyrus)’in paylaştığı bir gönderi ()

Khlo – 98,871,225

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Khloé (@khloekardashian)’in paylaştığı bir gönderi ()

nike – 93,360,979

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

nike (@nike)’in paylaştığı bir gönderi ()

KATY PERRY – 85,647,663

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

KATY PERRY (@katyperry)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kourtney Kardashian – 81,900,267

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kevin Hart – 79,894,560

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kevin Hart (@kevinhart4real)’in paylaştığı bir gönderi ()

Real Madrid CF – 78,848,862

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Real Madrid C.F. (@realmadrid)’in paylaştığı bir gönderi ()

FC Barcelona – 77,687,051

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

FC Barcelona (@fcbarcelona)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ellen DeGeneres – 77,607,075

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ellen DeGeneres (@theellenshow)’in paylaştığı bir gönderi ()

badgalriri – 75,632,985

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

badgalriri (@badgalriri)’in paylaştığı bir gönderi ()

Demi Lovato – 74,495,103

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Demi Lovato (@ddlovato)’in paylaştığı bir gönderi ()

Victorias Secret – 68,841,738

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Victoria’s Secret (@victoriassecret)’in paylaştığı bir gönderi ()

Zendaya – 62,295,647

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Zendaya (@zendaya)’in paylaştığı bir gönderi ()

champagnepapi – 60,308,919

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

champagnepapi (@champagnepapi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Shakira – 58,987,067

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Shakira (@shakira)’in paylaştığı bir gönderi ()

David Beckham – 58,517,207

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

David Beckham (@davidbeckham)’in paylaştığı bir gönderi ()

Vin Diesel – 57,460,499

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Vin Diesel (@vindiesel)’in paylaştığı bir gönderi ()

CHRIS BROWN – 57,199,254

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Justin Timberlake – 56,602,617

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Justin Timberlake (@justintimberlake)’in paylaştığı bir gönderi ()

Shawn Mendes – 52,344,546

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Shawn Mendes (@shawnmendes)’in paylaştığı bir gönderi ()

Emma Watson – 52,020,586

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Emma Watson (@emmawatson)’in paylaştığı bir gönderi ()

LeBron James – 51,793,042

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

LeBron James (@kingjames)’in paylaştığı bir gönderi ()

9GAG Go Fun The World – 50,905,027

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

9GAG: Go Fun The World (@9gag)’in paylaştığı bir gönderi ()

Iamcardib – 50,904,516

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Iamcardib (@iamcardib)’in paylaştığı bir gönderi ()

Gigi Hadid – 49,893,460

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Gigi Hadid (@gigihadid)’in paylaştığı bir gönderi ()

NASA – 49,435,605

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

NASA (@nasa)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ronaldo de Assis Moreira – 48,743,930

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ronaldo de Assis Moreira (@ronaldinho)’in paylaştığı bir gönderi ()

UEFA Champions League – 47,934,718

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

UEFA Champions League (@championsleague)’in paylaştığı bir gönderi ()

MALUMA – 46,479,165

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

MALUMA (@maluma)’in paylaştığı bir gönderi ()

Priyanka Chopra Jonas – 44,723,743

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra)’in paylaştığı bir gönderi ()

Cara Delevingne – 43,534,341

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cara Delevingne (@caradelevingne)’in paylaştığı bir gönderi ()

James Rodrguez – 43,486,210

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

James Rodríguez (@jamesrodriguez10)’in paylaştığı bir gönderi ()

Robert Downey Jr – 43,408,521

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Robert Downey Jr. (@robertdowneyjr)’in paylaştığı bir gönderi ()

Marvel Entertainment – 42,851,190

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Marvel Entertainment (@marvel)’in paylaştığı bir gönderi ()

Nike Football Soccer – 42,097,028

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Nike Football (Soccer) (@nikefootball)’in paylaştığı bir gönderi ()

Gareth Bale – 41,831,717

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Gareth Bale (@garethbale11)’in paylaştığı bir gönderi ()

Marcelo Vieira Jr – 41,581,531

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Marcelo Vieira Jr. (@marcelotwelve)’in paylaştığı bir gönderi ()

Virat Kohli – 41,266,570

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Virat Kohli (@virat.kohli)’in paylaştığı bir gönderi ()

Anitta – 41,053,212

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Anitta 🎤 (@anitta)’in paylaştığı bir gönderi ()

camila – 40,813,159

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

camila (@camila_cabello)’in paylaştığı bir gönderi ()

Zac Efron – 40,499,462

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Zac Efron (@zacefron)’in paylaştığı bir gönderi ()

NBA – 40,236,366

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

NBA (@nba)’in paylaştığı bir gönderi ()

Huda Kattan – 39,239,156

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Huda Kattan (@hudabeauty)’in paylaştığı bir gönderi ()

Deepika Padukone – 39,033,783

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Deepika Padukone (@deepikapadukone)’in paylaştığı bir gönderi ()

Zlatan Ibrahimovi – 38,446,196

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic)’in paylaştığı bir gönderi ()

Chris Hemsworth – 38,419,146

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Chris Hemsworth (@chrishemsworth)’in paylaştığı bir gönderi ()

Will Smith – 37,917,141

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Will Smith (@willsmith)’in paylaştığı bir gönderi ()

Paul Labile Pogba – 37,461,219

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Paul Labile Pogba (@paulpogba)’in paylaştığı bir gönderi ()

Alia – 37,285,537

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alia 🌸 (@aliaabhatt)’in paylaştığı bir gönderi ()

Lady Gaga – 37,190,505

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Lady Gaga (@ladygaga)’in paylaştığı bir gönderi ()

Gucci – 36,918,854

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Gucci (@gucci)’in paylaştığı bir gönderi ()

CHANEL – 36,868,824

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

CHANEL (@chanelofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Lele Pons – 36,798,515

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Lele Pons (@lelepons)’in paylaştığı bir gönderi ()

snoopdogg – 35,746,099

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

snoopdogg (@snoopdogg)’in paylaştığı bir gönderi ()

Vanessa Hudgens – 35,638,134

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens)’in paylaştığı bir gönderi ()

Tata Werneck – 35,554,983

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Tata Werneck (@tatawerneck)’in paylaştığı bir gönderi ()

Luis Suarez – 35,435,739

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Luis Suarez (@luissuarez9)’in paylaştığı bir gönderi ()

Leonardo DiCaprio – 35,400,488

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio)’in paylaştığı bir gönderi ()

adidas Originals – 35,374,619

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

adidas Originals (@adidasoriginals)’in paylaştığı bir gönderi ()

ZARA Official – 35,285,937

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ZARA Official (@zara)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sergio Ramos – 35,152,677

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Sergio Ramos (@sergioramos)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ayu Tingting – 34,935,937

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ayu Tingting (@ayutingting92)’in paylaştığı bir gönderi ()

Shraddha – 34,624,246

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Shraddha (@shraddhakapoor)’in paylaştığı bir gönderi ()

Louis Vuitton Official – 34,569,489

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Louis Vuitton Official (@louisvuitton)’in paylaştığı bir gönderi ()

Dua Lipa – 34,553,597

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Dua Lipa (@dualipa)’in paylaştığı bir gönderi ()

5-Minute Crafts – 34,510,500

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

5-Minute Crafts (@5.min.crafts)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kylian Mbapp – 34,494,697

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kylian Mbappé (@k.mbappe)’in paylaştığı bir gönderi ()

Marina Ruy Barbosa – 34,391,387

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Marina Ruy Barbosa (@marinaruybarbosa)’in paylaştığı bir gönderi ()

National Geographic Trav – 34,323,482

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

National Geographic Travel (@natgeotravel)’in paylaştığı bir gönderi ()

Whindersson Nunes – 34,258,342

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Whindersson Nunes (@whinderssonnunes)’in paylaştığı bir gönderi ()

Tasty – 34,057,787

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Tasty (@buzzfeedtasty)’in paylaştığı bir gönderi ()

Raffiahmad Nagitaslavina – 33,819,726

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Raffiahmad Nagitaslavina1717 (@raffinagita1717)’in paylaştığı bir gönderi ()

NICKY JAM – 33,629,900

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

NICKY JAM (@nickyjampr)’in paylaştığı bir gönderi ()

J Balvin – 33,340,770

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

J Balvin (@jbalvin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Michelle Obama – 33,241,788

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Michelle Obama (@michelleobama)’in paylaştığı bir gönderi ()

Daddy Yankee – 33,220,443

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Daddy Yankee (@daddyyankee)’in paylaştığı bir gönderi ()

Paulo Dybala – 33,124,117

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Paulo Dybala (@paulodybala)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ryan Reynolds – 32,836,197

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ryan Reynolds (@vancityreynolds)’in paylaştığı bir gönderi ()

Mohamed Salah – 32,799,009

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Mohamed Salah (@mosalah)’in paylaştığı bir gönderi ()

Jacqueline Fernandez – 32,765,222

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Jacqueline Fernandez (@jacquelinef143)’in paylaştığı bir gönderi ()

HM – 32,740,265

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

H&M (@hm)’in paylaştığı bir gönderi ()

Juventus Football Club – 32,204,257

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Juventus Football Club (@juventus)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ed Sheeran – 32,122,829

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ed Sheeran (@teddysphotos)’in paylaştığı bir gönderi ()

Andres Iniesta – 32,109,160

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Andres Iniesta (@andresiniesta8)’in paylaştığı bir gönderi ()


CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz