Ana sayfa BLOG Instagram’da Beğendiğim Tüm Gönderileri Görme

Instagram’da Beğendiğim Tüm Gönderileri Görme

0

Instagramda beğenilen gönderiler kayıt altında tutulmaktadır. Ayarlar bölümünden beğendiğiniz tüm gönderileri görebilir, beğendiğiniz gönderileri seçerek beğenmekten vazgeçebilir ve silebilirsiniz. Android ve iPhone kullanıcıları için Instagram’da beğendiğiniz tüm gönderiler nasıl görülür resimli olarak anlatacağız.

Birçok instagram kullanıcısı “Instagramda beğendiklerimi nasıl görebilirim” diye merak etmektedir. Instagram’da paylaşılan bir fotoğrafı veya videoyu beğendiğiniz zaman bunlar “Beğendiğin Gönderiler” altında kayıt edilmektedir.

Bir diğer merak edilen konu ise “instagram’da beğendiğim yorumları nasıl görebilirim” ve “instagramda yaptığım yorumları görme” sorularıdır. Beğenilen gönderiler görülebilir ancak instagram’da yapılan yorumlar ve beğenilen yorumlar gözükmemektedir. Gelin şimdi android ve iOS’da beğenilen gönderiler nasıl görülür resimli olarak anlatalım.

Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Görme

  • Instagram uygulamasını açın ve Profil sekmesine gelin.
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan üç çizgiye dokunun ve Ayarlar seçeneğini seçin.
  • Açılan sayfada Hesap seçeneğini seçin.
  • Beğendiğin Gönderiler seçeneğini seçin.
instagramda begendigin tum gonderiler android
Instagram’da Beğendiğin Gönderileri Görme – Android
instagramda begendigin tum gonderiler ios
Instagram’da Beğendiğin Gönderileri Görme – iPhone

Beğendiğin Gönderiler seçeneğini seçtiğiniz zaman, beğendiğiniz tüm fotoğraf ve videoları görebilirsiniz. Gönderiye dokunarak gönderiyi görüntüleyebilir ve beğenmekten vazgeçebilirsiniz. Böylece o gönderi, beğendiğiniz gönderilerden silinir.

Eskiden instagram’da bir gönderiyi beğendiğiniz zaman, sizi takip eden kişiler bunları görebiliyordu ancak instagram’a yapılan güncelleme ile bu olay ortadan kalktı. Artık yaptığınız yorumlar ve beğendiğiniz gönderileri kimse görememektedir. Beğendiğiniz gönderileri birinin görebilmesi için instagram hesabınıza erişmesi gerekmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın