Instagramda beğendiğiniz gönderiler kayıt altında tutulmaktadır. Ayarlar bölümünden beğendiğiniz tüm gönderileri görebilir, beğendiğiniz gönderileri seçerek beğenmekten vazgeçebilir ve silebilirsiniz. Instagram’ın yeni güncellemesiyle birlikte beğenilen gönderilerin yeri değişti. Bundan dolayı birçok kişi “Instagram beğendiğim gönderiler nerede“, “instagram beğendiğim gönderiler çıkmıyor” diye sitem etmekte. Ama merak etmeyin bu yazımızda en güncel verilerle instagram beğendiğim gönderileri görme nasıl yapılır anlatacağız.

Instagram’a 2022’nin 3. çeyreğinde gelen güncellemeyle birlikte, beğenilen gönderiler Hareketler menüsü altında yer alan Etkileşimler bölümünde yer almaya başladı. Bu alana girerek beğendiğiniz tüm gönderileri ve yaptığınız tüm yorumları görebilir, isterseniz silebilirsiniz. Gelin şimdi Android ve iPhone‘da beğenilen gönderiler nasıl görülür resimli olarak anlatalım.

Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Görme

  • Instagram uygulamasını açın ve Profil sekmesine gelin.
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan üç çizgiye dokunun ve Hareketlerin seçeneğini seçin.
  • Açılan sayfada Etkileşimler seçeneğini seçin.
  • Beğenmeler seçeneğine dokunun.instagram begendigim gonderiler
  • Açılan sayfada tüm beğendiğiniz paylaşımları görebilir, bu beğenilerinizi dilerseniz beğenmekten vazgeçebilirsiniz.

Eskiden instagram’da bir gönderiyi beğendiğiniz zaman, sizi takip eden kişiler bunları görebiliyordu ancak instagram’a yapılan güncelleme ile bu olay ortadan kalktı. Artık yaptığınız yorumlar ve beğendiğiniz gönderileri kimse görememektedir. Beğendiğiniz gönderileri birinin görebilmesi için instagram hesabınıza erişmesi gerekmektedir.

Paylaş

Yorumdan çık