Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Instagram’a Zoom Fotoğraf Yakınlaştırma Özelliği Geldi

Instagram’a Zoom Fotoğraf Yakınlaştırma Özelliği Geldi

0

Instagram kendini yenilemeye Zoom özelliği ile devam etti. Instagram yeni aldığı güncelleme ile fotoğraflara zoom yapma yani fotoğrafları yakınlaştırma özelliğini getirdi.

Instagram kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden biri olan fotoğrafı yakınlaştıramama özelliği yeni güncelleme ile mutlu sona kavuştu. Artık paylaşılan bir fotoğrafı iki parmak hareketi ile yakınlaştırabilir ve fotoğrafın ayrıntılarını görebilirsiniz. Akıllı telefonlarda normal fotoğrafları yakınlaştırmak için iki parmağı ekrana koyup birbirinden uzaklaştırarak fotoğrafları yakınlaştırdığınız gibi instagram fotoğraflarını da yakınlaştırabilirsiniz.

Instagram zoom özelliğinin aktif olması için tek yapmanız telefonunuza instagram’ın güncel sürümünü indirmek. Yazının en altında bulunan bağlantılardan ios ve android cihazlarınıza instagram’ın güncel sürümünü indirebilirsiniz. Instagram’ın zoom özelliğinde fotoğrafın neresine parmaklarınızı koyarsanız odak noktası orası oluyor ve o noktayı yakınlaştırıyor. Fotoğrafın farklı noktalarından tutarak tüm fotoğrafı görebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız instagram zoom videosunda zoom özelliğini görebilirsiniz.

iOS için Instagram indir

Android için Instagram indir

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın