Ana sayfa Haberler Instagram’a Kaydet Özelliği Geldi

Instagram’a Kaydet Özelliği Geldi

0

Popüler uygulamalara yeni yıla girerken yenilikler gelmeye devam ediyor. Instagram son aldığı güncelleme ile paylaşım kaydetme özelliğine kavuştu. Artık takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı bir fotoğrafı veya videoyu kaydet diyerek daha sonra kolayca erişebilirsiniz.

Instagram uygulaması hali hazırda zaten beğendiğiniz paylaşımları Seçenekler bölümünde yer alan “Beğendiğin Gönderiler” altında saklıyordu. Ancak bazı durumlardan dolayı bir paylaşımı beğenseniz de Kalp yollamak istemeyebilirsiniz. İşte bu noktada Instagram ekibi kullanıcıların beğendiği paylaşımlara kolayca erişebilmesi için Kaydetme özelliğini devreye aldı.

Instagram’ın Kaydet (Save) özelliğini kullanmak oldukça kolay. Artık paylaşımınların altında yeni bir simge bulunuyor ve bu simgeye dokunduğunuzda ilgili fotoğraf veya video kaydediliyor. Kaydedilen fotoğraflara yine profilinizden erişebiliyorsunuz.

Birinin fotoğraf veya videosunu kaydettiğiniz zaman karşı tarafa bilgi gitmiyor. Buda artık birçok platonik aşığı ekran görüntüsü alma derdinden kurtaracak gibi gözüküyor. 🙂


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here