Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Instagram’a Hareket Durumu Özelliği Geldi (Son Görülme Zamanı)

Instagram’a Hareket Durumu Özelliği Geldi (Son Görülme Zamanı)

0

Instagram’ yepyeni bir özellik daha geldi: Hareket Durumu Göster. Instagram’a gelen bu yeni özellik sayesinde arkadaşlarınızın en son ne zaman instagram’a girdiğini görebiliyorsunuz.

Instagram iOS ve Android kullanıcıları için yeni bir etkinlik durumu özelliği getirdi. Instagram tarafından henüz duyurulmasa da bu özellik çoğu kişi için şuan aktif durumda.

Bu yeni özelliğin adı Hareket Durumunu Göster. Varsayılan olarak Şeneckler bölümünde aktif olarak gözüküyor. Profil sayfanızdan Seçenekler bölümüne girerek bu sekmeyi görebilirsiniz. Seçeneği aktif ettiğiniz zaman takip ettiğiniz kişilerin ve mesaj gönderdiğiniz kişilerin instagram’da en son ne zaman aktif olduklarını görebilirsiniz. Aynı şekilde diğer kullanıcılar da sizin aktiflik durumunuzu görebilirler. Bu seçenek size göre değilse özelliği kapatabilirsiniz. Ancak kapattığınız zaman siz de diğer kişilerin aktiflik zamanlarını göremezsiniz.

instagram hareket durumu

Instagram’da kişilerinizin ne zaman aktif olduğunu görmek için Direk Mesaj bölümüne girmeniz yeterlidir. Hareket Durumu Özelliğini kullanan kişilerin isminin altında … önce aktifti veya şuan aktif ibaresini görebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın