Anasayfa Mobil Uygulamalar Instagram’a Canlı Yayını Kaydetme Özelliği Geldi

Instagram’a Canlı Yayını Kaydetme Özelliği Geldi

0

Instagram’ın resmi facebook sayfasından paylaşılan bilgiye göre gelecek olan Instagram güncellemesi ile artık instagram’da yapmış olduğunuz canlı yayını telefona kaydedebileceksiniz.

Instagram’a geçtiğimiz aylarda canlı yayın yapma özelliği gelmişti. Yapılan canlı yayınlar belirli bir süre sonra kendiliğinden otomatik olarak siliniyordu. Ancak instagram bugünden itibaren bir güncelleme yayınlayacak ve bu güncelleme ile beraber canlı yayın yapan kişi canlı yayını sonlandırdıktan sonra canlı yayını telefona kaydedebilecek.

İnstagram canlı yayını yaptıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde Save (Kaydet) butonu çıkacak. Ve bu butona tıklayarak canlı yayın videosu telefona kaydedilecek. Telefona kaydedilen videolara telefonun Galeri uygulamasına kaydedilmektedir. Ancak şunu unutmayın telefona sadece video kaydedilmektedir. Yani yorumlar ve beğeniler saklanmamaktadır.

Instagram’ın video kaydetme özelliği Android ve iOS cihazlara gelecek.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz