Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Instagram’a Canlı Yayını Kaydetme Özelliği Geldi

Instagram’a Canlı Yayını Kaydetme Özelliği Geldi

0

Instagram’ın resmi facebook sayfasından paylaşılan bilgiye göre gelecek olan Instagram güncellemesi ile artık instagram’da yapmış olduğunuz canlı yayını telefona kaydedebileceksiniz.

Instagram’a geçtiğimiz aylarda canlı yayın yapma özelliği gelmişti. Yapılan canlı yayınlar belirli bir süre sonra kendiliğinden otomatik olarak siliniyordu. Ancak instagram bugünden itibaren bir güncelleme yayınlayacak ve bu güncelleme ile beraber canlı yayın yapan kişi canlı yayını sonlandırdıktan sonra canlı yayını telefona kaydedebilecek.

İnstagram canlı yayını yaptıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde Save (Kaydet) butonu çıkacak. Ve bu butona tıklayarak canlı yayın videosu telefona kaydedilecek. Telefona kaydedilen videolara telefonun Galeri uygulamasına kaydedilmektedir. Ancak şunu unutmayın telefona sadece video kaydedilmektedir. Yani yorumlar ve beğeniler saklanmamaktadır.

Instagram’ın video kaydetme özelliği Android ve iOS cihazlara gelecek.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın