Ana sayfa Haberler Instagram Yeni Özelliklere Kavuşuyor

Instagram Yeni Özelliklere Kavuşuyor

0

Instagram önümüzdeki güncelerde yeni bir güncelleme ile birçok özelliğe kavuşuyor. Güncelleme ile paylaşımlarda yorum kapatma, yorum beğenme, psikolojik destek, takipçi kaldırma ve bazı güvenlik önlemleri gibi yeni özellikler geliyor.

Instagram dün resmi sitesi üzerinden gelecek olan güncelleme hakkında birçok bilgi paylaştı. İngilizce olan bu metinde yazanları bizde sizler için çevirip derledik.

Yorum Kapatma Özelliği

Daha önce ünlü ve bazı önemli hesaplar için kullanıma açılan yorum kapatma özelliği artık tüm instagram kullanıcılarının hizmetine sunulacak. Bu yeni özellik sayesinde paylaşacağız fotoğraf ve videoların son adımında bulunan Gelişmiş Ayarlar kısmında yoruma açık veya kapalı olarak seçebileceksiniz.

instagram-yorum-kapatma

Yoruma Kalp Bırakma Özelliği

Facebook’ta olduğu gibi artık Instagram’da da yapılan bir yoruma beğenme (kalp) ifadesi bırakılabilecek.

instagram-yorum-begenme-kalp

Takipçi Çıkarma

Hesabınızı takip eden kişilerden dilediğinizi takip edenler listenizden çıkarabileceksiniz ve karşı tarafa bu durum bildirilmeyecek.

Instagram Arkadaş Yardımı

Instagram’da paylaşım yapan bir arkadaşınızın psikolojik olarak bir sorunu olduğunu düşünüyorsanız yardım almasını sağlayabilirsiniz. Instagram’a durumu bildirmeniz durumunda yardım ekibi durumu çaktırmadan arkadaşınıza yardımcı olabilecek kişilerle iletişime geçmesini sağlayacak.

instagram-yardim

En popüler sosyal ağlardan biri olan Instagram’ın gelecek güncelleme ile daha iyi bir ortam sağlayacağını düşünüyoruz.

Kaynak


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here