Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Instagram ve Facebook’ta GIF Paylaşma

Instagram ve Facebook’ta GIF Paylaşma [Boomerang]

0

Instagram tarafından geliştirilen Boomerang uygulaması sayesinde 1 saniyelik gif resimler oluşturabilir ve bu gif resimlerini facebook ve instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Facebook’ta Gif Nasıl Paylaşılır ?

Android ve iOS için geliştirilen Boomerang uygulamasını ücretsiz olarak aşağıda paylaşacağımız linkten indirebilirsiniz. Boomerang uygulamasını kullanmak oldukça basittir. Sadece 1-2 saniyelik gif resimleri oluşturmak için geliştirilen uygulama her hangi bir kayıt gerektirmez ve sadece gif fotoğrafları çekmenizi sağlayan bir düğme ve ön ve arka kamerayı seçmeniz için bir düğme barındırır. Yani Boomerang uygulaması fotoğrafı gif formatına çevirmenizi sağlar. Boomerang telefonunuzla hareketli fotoğraflar çekmenizi sağlar.

intagram-facebook-gif-paylas

Instagram’da Gif Nasıl Paylaşılır ?

Boomerang uygulamasını başlattıktan sonra ön kameranızı veya arka kameranızı kullanarak fotoğraf çekersiniz. Boomerang uygulaması fotoğraf çekme butonuna bastığınız anda 10 adet fotoğrafı otomatik olarak çeker ve size Facebook ve Instagram’da gif paylaşma için seçenek sunar. Ayrıca isterseniz “Bitti” seçeneğini seçerek çektiğiniz gif resmini telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Android Boomerang uygulamasını indirmek için tıklayın.

iOS Boomerang uygulamasını indirmek için tıklayın.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın