Ana sayfa BLOG Instagram Toplu Takip Bırakma – Toplu Takipçi Silme

Instagram Toplu Takip Bırakma – Toplu Takipçi Silme

0

Instagram’da takipçi kasan kişiler için kendilerini takip etmeyen kişileri bulup onları tek tek takipten çıkarmak zorlu bir iştir. Ancak bu iş için geliştirilen toplu takip bırakma uygulamaları bulunmaktadır. Sizler için instagram toplu takip bırakma işini en iyi yapan uygulamaları araştırdık.

Instagram’da takipçi kasan kişiler tanımadıkları kişileri takip etmekte ve karşılıklı takip yapmaktadırlar. Ancak takip edilen kişiler bir süre sonra takip etmeyi bırakabilmektedir. Hal böyle olunca takip etmeyi bırakan kişileri bulup sizin de onları takip etmeyi bırakmanız gerekmektedir. Ancak bir uygulama olmadan bu işi tek tek elle yapmak tahmin edeceğiniz gibi uzun ve yorucu bir işlem olacaktır. Ancak instagram’da toplu takip bırakma işi için geliştirilen birçok başarılı uygulama bulunmaktadır. Şimdi gelin bu işi en iyi yapan birkaç uygulamaya göz atalım.

Instagram toplu takip bırakma için önereceğimiz ilk uygulama Unfollow Users uygulamasıdır. Bu uygulama sadece bu iş için geliştirilmiş ve düzgün çalışan bir uygulamadır. Uygulamaya giriş yaptığınız zaman sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen kişiler listelenir. Alt kısımda yer alan Unfollow 10 From Top butonuna tıklarsanız listenin başında yer alan 10 kişiyi takip etmeyi bırakırsınız. Yine aynı şekilde bu butona tıklayarak 10’ar 10’ar olacak şekilde toplu takip bırakma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Listede yer alan kişilerden takibi bırakmak istemediğiniz kişilerin yanındaki Yıldız simgesine dokunarak bunların takipten çıkmasını önleyebilirsiniz.

unfollow users

Unfollow Users indir

Instagram toplu takipçi silme konusunda önereceğimiz bir diğer uygulama ise Unfollowers for instagram uygulamasıdır. Bu uygulama da toplu takipçi silme için geliştirilmiş başarılı bir uygulamadır. Yukarıda bahsettiğimiz Unfollow Users uygulamasıyla aynı mantıkta çalışan ve benzer arayüze sahip olan uygulama ile yine 10’ar 10’ar olacak şekilde toplu takipçi silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

unfollowers for instagram

Unfollowers for instagram indir

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın