Ana sayfa Sosyal Medya Instagram Reels İzleme Geçmişi Görüntüleme

Instagram Reels İzleme Geçmişi Görüntüleme

0

Instagram reels‘da izlediğiniz komik bir videoyu veya adrenalin dolu bir spor gösterisini tekrar izlemek isteyebilirsiniz. Bu durumda instagram reels izleme geçmişi nerede yer alıyor diye merak etmiş olabilirsiniz. Bu yazımızda iki farklı yöntem ile instagram reels izleme geçmişini görmeyi anlatacağız.

Instagram, resmi olarak instagram reels izleme geçmişini görmeniz için bir seçenek sunmuyor. Ancak reels izleme geçmişini görmek için deneyebileceğiniz iki yöntem olduğunu söyleyelim. Eğer tekrar izlemek istediğiniz reels videosunu beğenmişseniz veya kaydet diyerek Kaydedilenlere eklediyseniz görebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek, instagram’da beğendiğiniz ve kaydettiğiniz gönderileri görebilirsiniz.

Instagram’da Beğendiğim Reels Videolarını Nasıl Görebilirim?

  • Instagram’ı açıp Profil sekmesine gelin.
  • Sağ üst köşede yer alan hamburger menüye dokunun ve Hareketlerin seçeneğini seçin.
  • Etkileşimler seçeneğini seçin.
  • Beğenmeler seçeneğini seçin.
  • Açılan sayfada beğendiğiniz tüm gönderileri ve reels videolarını görebilirsiniz.

instagram etkilesimler begeniler

Instagram’da Kaydettiğim Reels Videolarını Nasıl Görebilirim?

  • Instagram’ı açıp Profil sekmesine gelin.
  • Sağ üst köşede yer alan hamburger menüye dokunun ve Kaydedilenler seçeneğini seçin.
  • Açılan sayfada kaydettiğiniz tüm gönderileri ve reels videolarını görebilirsiniz.

instagram kaydedilenler

Instagram’da bir reels videosunu beğendiğiniz veya kaydettiğiniz zaman bu Instagram’ın yapay zekası tarafından kaydedilir. Daha sonra bu beğenmelerinizden yola çıkarak, beğeneceğinizi düşündüğü reels videolarını size gösterir. Eğer bir dönem beğendiğiniz ancak artık ilginizi çekmeyen videolar karşınıza çıkıyorsa, yukarıdaki adımları yaparak reels videolarını bulup beğenileri ve kaydetmeleri kaldırabilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın