Ana sayfa Sosyal Medya Instagram Paylaşımlarını Hikayede Paylaşma

Instagram Paylaşımlarını Hikayede Paylaşma

0

Instagram’da paylaştığınız bir gönderiyi veya başkasının paylaşımlarını kendi hikayenizde paylaşabilirsiniz. Bu yazımızda instagram paylaşımını hikayede paylaşma nasıl yapılır tüm detaylarıyla anlatacağız.

Instagramın en sevilen özelliklerinden biri hikayeler bölümüdür. 24 saat içinde silinen gönderiler paylaşmamızı sağlayan hikayeler bölümünde ayrıca başkalarının paylaşımlarını da paylaşabiliyoruz. Kendi paylaştığınız fotoğrafları hikayenize ekleyebileceğiniz gibi takip ettiğiniz birinin paylaşımını veya keşfet kısmında beğendiğiniz bir gönderiyi kendi hikayenizde paylaşabilirsiniz. Gelin şimdi instagram paylaşımlarını hikayeye nasıl ekleyeceğinizi resimli olarak anlatalım.

Instagram Paylaşımını Hikayede Paylaşma

  • Hikayede paylaşmak istediğiniz gönderinin altında yer alan Paylaşma simgesine dokunun.
  • Açılan menüde Gönderiyi Hikayene Ekle seçeneğini seçin.

instagram paylasimini hikayede paylasma

Yukarıdaki adımları izleyerek kendi paylaştığınız bir gönderileri ve herkese açık hesaba sahip olan kişi ve sayfaların paylaşımını hikayede paylaşabilirsiniz. Ancak gizli hesaba sahip olan birinin paylaşımını hikayede paylaşmak mümkün değildir.

Başka birinin instagram gönderisini hikayede paylaştığınız zaman, gönderinin asıl sahibinin kullanıcı adı başında @ simgesiyle gönderinin altında yer alır. Fotoğrafın üzerine bir kez dokunduğunuzda ise paylaşılan fotoğrafın detayları da görünür ve bu şekilde gönderiyi paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra gönderi üzerine yazı yazabilir veya farklı etiketleri kullanabilirsiniz.

instagram paylasimi hikaye detaylari
Instagram Gönderisini Detaylı Bilgi ile Hikayede Paylaşma
Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın