Anasayfa Mobil Uygulamalar Instagram Hikayeler’e Canlı Yayın Özelliği Geldi

Instagram Hikayeler’e Canlı Yayın Özelliği Geldi

0

Popüler sosyal ağlardan biri olan Instagram yeniliklerine devam ediyor. Instagram aldığı son güncelleme ile Canlı Yayın özelliğini devreye aldı. Türkiye’de de kullanıma açılan canlı yayın özelliği hakkında tüm detaylar yazımızda.

Instagram Canlı Yayın Nasıl Yapılır ?

  • Instagram ana ekranda Hikayeler sekmesine tıklayın.
  • Hikayeler sekmesinde en solda Canlı sekmesi bulunuyor.
  • Canlı sekmesine gelip “Canlı Video Başlat” seçeneğini seçin. Instagram bağlantınızı kontrol edecek ve canlı yayına uygunsa yayınınız başlayacaktır.

Instagram Canlı Yayın Bildirimi Nasıl Gönderilir ?

Instagram’da Canlı Yayın’a başladığınız anda, uygulama otomatik olarak takipçilerinizin bazılarına Canlı Yayında olduğunuza dair bildirim göndermektedir. Sizin bildirim gönderme gibi bir durumunuz şuan için yok.

Instagram Canlı Yayınını Kaç Kişi İzledi ?

Instagram’da canlı yayını bitirdiğiniz anda canlı yayınınızı kaç kişinin izlediği ekranda gösterilmektedir.

Instagram Canlı Yayında Yorum Kapatma Nasıl Yapılır ?

Canlı yayın esnasında yorum kutucuğunun yanındaki üç noktaya … dokunun ve açılan menüden “Yorum Yapmayı Kapat” seçeneğini seçin.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz