Başkasının instagram hikayesini telefona veya bilgisayara indirebilirsiniz. Instagram hikaye indirme işlemini online olarak web siteleri üzerinden yapabileceğiniz gibi android veya iOS cihazınıza yükleyeceğiniz uygulamalar ile yapabilirsiniz. İşte instagram hikaye indirme yöntemleri!

Programsız Instagram Hikaye İndirme

PC veya telefonunuzda online ve programsız olarak instagram hikayelerini indirebilirsiniz. Bunun için geliştirilmiş internet siteleri bulunmaktadır. Online olarak instagram hikaye indirmek için bizim önerimiz storysaver(nokta)net sitesidir. Bu sitede hem çok reklam bulunmuyor hem de arama kutucuğuna kullanıcı adını yazmaya başladığınız anda kullanıcı isimleri önerilmeye başlanıyor. storysaver sitesinden, instagram hikayelerini indirebileceğiniz gibi kişinin paylaştığı fotoğrafları, videoları ve profil fotoğrafının büyük halini de indirebilirsiniz.

Instagram Hikaye İndirme iOS

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad’lerde instagram hikaye indirme işini yapan en iyi uygulamalardan biri YaoZong Zhang tarafından geliştirilen QuickRepost for Instagram – Repost Upload Stories uygulaması. Uygulamanın arama kısmına hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazmanız yeterli. Bu uygulama ile beğendiğiniz paylaşımları ve hikayeleri indirmeden repost yapabilirsiniz.

quickrepost for instagram

QuickRepost for Instagram – Repost Upload Stories indir

Instagram Hikaye İndirme Android

Android platformunun en popüler instagram hikaye indirme uygulaması, Story Saver for Instagram uygulamasıdır. Bu uygulama ile istediğiniz kişinin instagram hikayesini, paylaştığı fotoğraf ve videoları indirebilirsiniz. İndirdiğiniz fotoğrafları Facebook, Twitter gibi diğer sosyal medya ortamlarında paylaşabilirsiniz.

story saver for instagram

Story Saver for Instagram indir

Başkasının instagram hikayesini indirmek için hesabın gizli hesap olmaması gerekmektedir. Gizli hesabın instagram hikayesini maalesef indiremezsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık