Ana sayfa Nasıl Yapılır Hesabı Silme Instagram Hesap Kapatma

Instagram Hesap Kapatma

8

Instagram hesap kapatma nasıl yapılır? Telefondan instagram hesap silme nasıl yapılır? Telefondan instagram hesap silme linki, kalıcı olarak instagram hesabı silme gibi tüm sorularınızın cevabını bu yazımızda ayrıntılı olarak anlatacağız.

Instagram hesap kapatma işlemini hem telefondan hem de bilgisayardan yapabilirsiniz. Ancak telefondan instagram hesap silme işlemini uygulama üzerinden değil internet tarayıcısını (Choreme, Safari vb.) kullanarak yapabilirsiniz.

Instagram Hesap Kapatma

  • Yandaki instagram hesap silme linkine tıklayın. Eğer oturum açmamızsanız instagram kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açın.
  • Hesabını neden siliyorsun? yazan yerin yanındaki kutucuktan dilediğiniz seçeneği seçin. Burada Gizlilikle ile ilgili endişeler seçeneğini seçebilirsiniz.
  • Devam etmek için lütfen şifreni tekrar gir yazan yere instagram şifrenizi tekrar girin.
  • Son olarak sayfanın altında yer alan kırmızı renkli Hesabımı kalıcı olarak sil butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan uyarı penrecesinde Tamam seçeneğini seçerek instagram hesap silme işlemini tamamlayın.

Instagram hesabı sildiğiniz zaman, paylaştığınız fotoğraflar, videolar, hikayeler, yorumlar, beğeniler ve diğer tüm bilgileriniz kalıcı olarak silinecektir. Eğer tekrar instagram hesabı açmak isterseniz farklı bir kullanıcı adıyla hesap açmanız gerekecektir. Instagram hesabınızı silmek yerine hesabınızı dondurabilirsiniz.

[Güncellendi] Instagram hesap dondurma yazımızdan instagram dondurma işlemini öğrenebilirsiniz.

Telefondan instagram hesap silme işlemi de yine yukarıda anlattığımız gibi yapılmaktadır. Telefondan instagram hesap silme linkine tıklayın. Açılan ekranda hesabınızı neden silmek istediğinizi belirtip, şifrenizi tekrar girin ve altta yer alan Hesabımı kalıcı olarak sil butonuna dokunun.

Böylece telefondan instagram hesabını silmiş olacaksınız.


8 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here