Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram Gizli Hesap Görme [Çalışıyor!]

0

Birçok kişi instagram gizli hesap görme nasıl yapılır diye merak ediyor. Instagram gizli profilleri normalde görmek mümkün değildir ancak bazı uygulamalar ve web siteleri instagram’daki gizli profilleri göstermektedir. Bu yazımızda instagram gizli profilleri gösteren bir uygulama ve web sitesini sizlere tanıtacağız.

Instagram gizli profile bakma işini yapan ve çalışan bir uygulama bulmak gerçekten zor. Sizler için bir uygulamayı test ettik ve sizlere artısı ve eksisiyle uygulamayı tanıtacağız. Bu uygulama: instagram gizli hesaplara bakma, instagram gizli hesap hikayesine bakma, instagram gizli hesap önçıkanlar görme, instagram profile kim bakmış (çalışmıyor) gibi özellikler sunuyor. Şimdi isterseniz instagram gizli hesap görme uygulamasını tanıtmadan önce bu uygulamanın nasıl çalıştığını ve dikkat etmeniz gereken şeylerden bahsedelim.

Instagram gizli hesap görme uygulamaları bir zamanlar oldukça popüler olan beni kim aramış uygulamalarına benzemektedir. Yani Instagram gizli hesap uygulamasını kullanan bir kişi, takip ettiği tüm hesapların bilgisini bu uygulamaya aktarmaktadır. Örneğin sizin hesabınız gizli bir hesap, siz bu uygulamayı kullandığınız anda, sizin instagram hesabınızı, bu uygulamayı kullanan biri görebiliyor. Veya sizi takip eden bir kişi bu uygulamayı kullandığı zaman yine sizin bilgileriniz bu uygulamanın verileri arasındaki yeri almış oluyor.

Bu uygulama ile bir gizli hesabı ücretsiz olarak görebiliyorsunuz. Sonrasında ise haftalık/aylık/yıllık abonelik yapmanız gerekiyor. Ancak bu tür 3. parti uygulamalara güvenmemenizi ve abonelik yapacaksanız, sanal kart ile yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Dikkat! Bu tür uygulamalara asla kendi gerçek instagram hesap bilgilerinizle giriş yapmayın. Sahte bir hesap açıp o hesap ile giriş yapın. Böylece hem kendi instagram hesabınızı güvence altına almış olursunuz hem de takipçilerinizin.

Instagram Gizli Hesap Görme

Yaptığımız araştırmalara göre instagram gizli hesap görme işini şuan en iyi yapan uygulama Lili Postegro uygulamasıdır. Bu uygulamanın hem web sitesi hem de Android uygulaması bulunmaktadır. iOS kullanıcıları web sitesi üzerinden instagram gizli hesaplara bakabilirler.

lili app postegro

Yukarıda da anlattığımız gibi bu uygulama da kim aramış servisi gibi çalışmaktadır. Günde on binlerce kişi uygulamayı kullandığı için uygulama %95 oranında başarı sağlıyor ve gizli profilleri gösteriyor. Bunun yanı sıra gizli profillerin hikayelerini ve önçıkanlarını da görebiliyorsunuz. Ancak instagram profilime kim bakmış özelliği çalışmıyor.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın