Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Instagram, Facebook ve Messenger Windows 10 için Yayınlandı

Instagram, Facebook ve Messenger Windows 10 için Yayınlandı

0

Windows Phone kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Instagram, Messenger ve Facebook windows 10 kullanıcılarına sunuldu. Windows markette yerini alan Instagram, Facebook ve Messenger uygulamaları tablet, PC ve telefonlar için indirilebilir durumda.

Birçok kişinin windows telefonlara geçmesinin önündeki en büyük engel popüler uygulamaların windows 10‘da kullanılmamasıydı. Geçtiğimiz yıl nisan ayında facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg facebook, messenger ve instagram’ı windows kullanıcılarına müjdelemişti. Kullanıcılar artık bu 3 uygulamayı windows 10 cihazlarına indirebilirler.

windows-10-facebook

Bilgisayarlar için geliştirilen Facebook uygulamasını başlat menüsüne ekleyerek bildirimlerden anında haberdar olabiliyorsunuz. Windows 10 için geliştirilen Facebook uygulaması, en hızlı ve pratik kullanımı sunmakta.

Windows 10 Facebook

windows-phone-store

windows-10-messengerWindows 10 bilgisayarlar için geliştirilen Messenger‘ı bilgisayarınıza yükleyerek hiç bir mesajı kaçırmamış olacaksınız.

Windows 10 Messenger

windows-phone-store

windows-10-instagram

Yakın zaman için Windows 10 mobil için beta sürümü sunulan Instagram uygulamasının mobil uygulaması marketteki yerini aldı. Şuan için mobilde kullanılabilen Instagram uygulaması yakın zamanda tablet ve windows 10 pc içinde çıkacak.

Windows 10 Instagram

windows-phone-store

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın