Ana sayfa Haberler Instagram Ekran Görüntüsü Alanları Bildirecek

Instagram Ekran Görüntüsü Alanları Bildirecek

0

Instagram yepyeni bir özelliği test ediyor. Instagram hikayeler bölümü için geliştirilen yeni özellik sayesinde, paylaştığınız hikayenin ekran görüntüsünü alanları artık görebileceksiniz. Snapchat’ten tanıdık olduğumuz bu özellik yakın zamanda gelecek.

Instagram test ekibinde bulunan kişiler şuan yeni bir özelliği test ediyorlar. Yeni gelecek olan özellik sayesinde paylaşılan hikayelerin ekran görüntüsü alındığında bu belli olacak.

Instagram’da paylaşılan hikayenin kimler tarafından ekran görüntüsü alındığı görmek için Hikaye detaylarına gelmeniz yeterli. Burada hikayenizi izleyen kişilerden aynı zamanda ekran görüntüsü alanların yanında aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi bir simge yer alacak.

Instagram’ın konuyla ilgili bir açıklama yaptığı da belirtildi. Açıklamada Instagram’ın “her zaman Instagram’da deneyimi geliştirme yollarını test ediyoruz ve her anı sizin için önemli olan insanlarla paylaşmanızı kolaylaştırıyoruz” dediği belirtiliyor.

Ekran görüntüsü alındığı bilgisinin yer alacağı güncellemenin ne zaman geleceği hakkında henüz net bir bilgi yok. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here