Instagram’da arama geçmişini sildikten sonra arama geçmişini geri getirmek mümkün mü? diye soran arkadaşlar var. Bu sorunun cevabını en net şekilde sizlere açıklayacağız. Gelin şimdi instagram arama geçmişi silindikten sonra neler olur, geçmişi sildikten sonra görmek mümkün mü bu sorunun cevabını verelim.

Instagram’ın arama sekmesinde, arama kutucuğunu kullanarak, Hesap (Kişi), Etiket veya Yer arayabiliyoruz. Bu bölümde arama yaptığımız zaman, tekrar aynı şeyi arayabilme ihtimaline karşı, instagram bu aramalarımızı kayıt altına alıyor. Ancak aradığınız şeyin başkası tarafından görülmesini istemiyorsanız, Instagram’ın Ayarlar bölümünden arama geçmişini silebilirsiniz. Peki instagram arama geçmişi silindikten sonra geri getirme var mı? İşte cevabı:

Instagram Arama Geçmişi Sildikten Sonra Görmek Mümkün mü?

Instagram uygulamasında, arama geçmişini sildikten sonra arama geçmişini tekrar geri getirmek mümkün değildir. Instagram profil sekmesinden Ayarlar > Güvenlik > Arama Geçmişini Temizle yolunu izleyip Tümünü Temizle dediğiniz zaman, arama geçmişiniz silinir ve sildikten sonra bir daha gözükmez.

“Instagram arama geçmişi sildikten sonra geri getirme“, sorusunu genellikle çiftler sormaktadır. Partnerinden şüphe duyan ve arama geçmişini sildiğini düşünen kişiler, silinen arama geçmişini geri getirmek istemektedirler. Ancak böyle bir çözüm yolu bulunmamaktadır.

Paylaş

Yorumdan çık