Ana sayfa Haberler IFA 2017’de Tanıtılacak Telefonlar: Samsung, LG, Sony, Asus, HTC, Huawei

IFA 2017’de Tanıtılacak Telefonlar: Samsung, LG, Sony, Asus, HTC, Huawei

0

Bu yıl Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenecek olan IFA 2017’ye sayılı günler kaldı. 1-6 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikte teknoloji devleri de yeni akıllı telefonlarını tanıtacaklar. Sizler için Samsung, LG, Sony, Huawei, Asus gibi markaların tanıtmaları beklenen akıllı telefonları listeledik.

LG

Son günlerde gündemi oldukça meşgul eden LG markası IFA 2017’den 1 gün önce 31 Ağustos tarihinde yeni amiral gemisi LG V30’u tanıtacak. Ve IFA 2017’de de bu telefonundan bahsedecektir.

Geçtiğimiz günlerde orta segmentte yer alan Q6 serisi telefonlarını resmi olarak tanıtan LG, IFA 2017 standında bu telefonlarına da yer verecektir.

Samsung

Samsung Galaxy Note 8’in IFA 2017’de sergileneceğine inanıyoruz. Ancak gelen söylentilere göre telefonun tanıtımının 23 veya 26 Ağustos tarihinde ayrı bir etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Bunun dışında yeni çift kameralı Galaxy C serisi ve giyilebilir teknolojilerin tanıtımı yapılabilir.

Sony

Sony’de aynı LG gibi 31 Ağustos’ta bir etkinlik düzenleyeceğini işaret etti. IFA 2017 öncesinde Sony’nin de bazı Xperia modellerinin üst modellerini veya compaxt modellerini tanıtmasını bekliyoruz. Bunlar Xperia XZ1 ve Xperia XZs compact modelleri olabilir.

Asus

Asus’un akıllı telefon serisinin adı Zenfone ve dördüncü nesli önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacak. Aslında, orta menzilli Asus ZenFone 4V, dünyanın bazı yerlerinde resmi olarak duyuruldu ancak tüm ZenFone 4 serisinin global bir ilanı hala beklemede ve IFA mükemmel bir sahne olabilir. ZenFone 4 Pro ve ekstra büyük bir batarya içeren bir ZenFone 4 Max de dahil olmak üzere toplam beş Asus ZenFone akıllı telefonun yakında duyurulması bekleniyor.

HTC

Geçmişte HTC, IFA sırasında akıllı telefon duyuruları yaptı, bu nedenle şirketin standında bir veya iki yeni orta segment telefon görmek mümkün. Şirketin Edge Sense işlevselliğine sahip orta sınıf bir telefon üzerinde çalıştığına inanılıyor ve bunu ilk kez IFA 2017 salonunda görebiliriz.

Huawei

Geçen yılki IFA’da Huawei, orta sınıf Android telefonların bir çiftini duyurdu – Huawei Nova ve Huawei Nova Plus. Huawei MediaPad M3 multimedya merkezli tablet de gösteride ilk kez yerini aldı. Bu yıl, bu üç cihazın ardıllarını görebiliriz ancak bu sadece bir tahmin. Huawei’nin önümüzdeki aylarda Mate 10’un üst seviye ürünlerini piyasaya sürmesi bekleniyor ancak bu, IFA yerine 2017 yılının sonlarında açıklanacak.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here