Ana sayfa Haberler Huawei Yeni Amiral Gemilerini 27 Mart’ta Tanıtacak

Huawei Yeni Amiral Gemilerini 27 Mart’ta Tanıtacak

0

Hızlı yükselişini sürdüren Huawei, 27 Mart’ta yeni amiral gemilerini tanıtmaya hazırlanıyor. Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek etkinlikte Huawei P20 ve P20 Plus’ın tanıtılması bekleniyor.

Huawei basın davetiyelerini 2 ay önceden dağıtmaya başladı ve yeni amiral gemilerinin tanıtım tarihi de ortaya çıkmış oldu. Huawei’nin iki amiral gemisiyle birlikte başka bir cihaz daha tanıtması bekleniyor.

Huawei P20 ve P20 Plus’ın geçen yılın P10 ve P10 Plus modellerini halefleri olması bekleniyor. Söylentiler, yeni modellerde 3 kamera ve gelişmiş bir AI (yapay zeka) işlemcinin olacağı yönünde.

Huawei geçtiğimiz yıl AT & T ve Verizon şirketleriyle ABD pazarı için anlaşmıştı. Ancak ABD hükümetinin baskıları nedeniyle firmalar anlaşmadan çekilmek zorunda kalmıştı. Buna rağmen marka büyümesine devam ediyor. Huawei şuan Samsung ve Apple’dan sonra 3. en büyük akıllı telefon üreticisi konumunda. Ve bu gidişle rakiplerini daha da zorlayacak gibi gözüküyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here