Anasayfa Haberler Huawei Yeni Amiral Gemilerini 27 Mart’ta Tanıtacak

Huawei Yeni Amiral Gemilerini 27 Mart’ta Tanıtacak

0

Hızlı yükselişini sürdüren Huawei, 27 Mart’ta yeni amiral gemilerini tanıtmaya hazırlanıyor. Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek etkinlikte Huawei P20 ve P20 Plus’ın tanıtılması bekleniyor.

Huawei basın davetiyelerini 2 ay önceden dağıtmaya başladı ve yeni amiral gemilerinin tanıtım tarihi de ortaya çıkmış oldu. Huawei’nin iki amiral gemisiyle birlikte başka bir cihaz daha tanıtması bekleniyor.

Huawei P20 ve P20 Plus’ın geçen yılın P10 ve P10 Plus modellerini halefleri olması bekleniyor. Söylentiler, yeni modellerde 3 kamera ve gelişmiş bir AI (yapay zeka) işlemcinin olacağı yönünde.

Huawei geçtiğimiz yıl AT & T ve Verizon şirketleriyle ABD pazarı için anlaşmıştı. Ancak ABD hükümetinin baskıları nedeniyle firmalar anlaşmadan çekilmek zorunda kalmıştı. Buna rağmen marka büyümesine devam ediyor. Huawei şuan Samsung ve Apple’dan sonra 3. en büyük akıllı telefon üreticisi konumunda. Ve bu gidişle rakiplerini daha da zorlayacak gibi gözüküyor.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz