Ana sayfa Haberler Huawei Y9 Prime (2019), EMUI 9.1 Güncellemesi Aldı

Huawei Y9 Prime (2019), EMUI 9.1 Güncellemesi Aldı

0

Huawei Y9 Prime 2019 kullanıcıları bugün EMUI 9.1 güncellemesini almaya başladılar. EMUI 9.1’un sunduğu yenilikçi özelliklerin yanı sıra GPU Turbo 3.0 ile artık Huawei Y9 Prime 2019 artık daha iyi bir oyun performansına sahip olacak.

Bugün Hindistan’daki Huawei Y9 Prime 2019 kullanıcıları için EMUI 9.1 güncellemesi paylaşıldı. Yakın zamanda diğer bölgedeki kullanıcılar da güncellemeyi almaya başlayacaklar. Bu güncelleme ile Huawei Y9 Prime 2019 kullanıcıları GPU Turbo 3.0, yeni duvar kağıtları, yeni simgeler, performans artışı ve birçok yeniliğe kavuştular.

Huawei’nin kullanıcı arayüzü EMUI 9.1 birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Doğadaki olaylardan ve renklerden ilham alan EMUI 9.1 kullanıcı arayüzü, anın güzelliği yansıtan yeni duvar kağıtlarına ve daha gerçekçi uygulama simgelerine sahip. EMUI 9.1 ile gelen EROFS dosya sistemiyle, dosya okuma hızı %20 oranında arttı ve sistem alanında 500 şarkı ya da 1000 resim saklanabilecek kadar ekstra yer ayrıldı. EROFS dosya sistemi, %20’ye varan okuma hızı ve 2GB’a yakın ekstra depolama alanı imkanı sağlıyor.

EMUI 9.1 güncellemesi, GPU Turbo 3.0, yeni duvar kağıtları, uygulama simgeleri, EROFS dosya okuma sistemi, HUAWEI Vlog, AR ölçüm, resim, video ve belgeleri saniyeler içinde paylaşmayı sağlayan One-Hop, Huawei CarKey gibi birçok yeniliği beraberinde getiriyor. EMUI 9.1 güncellemesi hakkında daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Şuan Hindistan’daki Huawei Y9 Prime 2019 kullanıcılarına sunulan EMUI 9.1 güncellemesi yakın zamanda diğer bölgelere de dağıtılacak. Ancak şuan diğer bölgelere güncelleme için kesin bir tarih verilmedi.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here