Ana sayfa Haberler Huawei Watch Fit Tanıtıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Watch Fit Tanıtıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı

0

Akıllı saat pazarında güçlü bir konumda bulunan Huawei, akıllı saat ve akıllı bileklik karışımı yeni saati, Huawei Watch Fit‘i tanıttı. Sağlık ve Spor odaklı bir cihaz olan Huawei Watch Fit, tasarımı ve sunduğu özellikler ile de akıllı saatleri aratmıyor.

Avrupa’da 110 Dolar gibi uygun bir fiyatla satışa sunulacak olan Huawei Watch Fit, dikdörtgen ekran tasarımıyla ilk bakışta dikkat çekiyor. Akıllı bilekliklerin aksine büyük bir ekrana sahip olan cihaz, bu tasarımı ve sunduğu bazı özelliklerle akıllı saate benziyor.

Huawei Watch Fit, 1.64 inç ekran, 2.5D kavisli cam, %70 ekran gövde oranı, 280×456 piksel çözünürlük sunuyor. İnanılmaz derecede ince ve hafif bir tasarıma sahip olan HUAWEI WATCH FIT, yükseltilmiş pil performansını yalnızca 21 grama sığdırmış. Çift yonga seti mimarisine ve güç tasarrufu algoritmalarına sahip bu akıllı saat tek şarj ile  10 gün dayanabiliyor. Hızlı şarj teknolojisi sayesinde ise 5 dakikalık şarjla sizi tüm gün destekliyor.

96 farklı egzersiz modu sunan HUAWEI WATCH FIT, koşu, yüzme ve bisiklet dahil 11 profesyonel spor modu için hassas ve gerçek zamanlı egzersiz ölçümleri sağlıyor. 85 özel antrenman modu ile ister yoga ister yüksek yoğunluklu antrenman yapıyor olun, potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza olanak tanıyor. Saat ayrıca gerçek zamanlı kalp atış hızınızı, kalorilerinizi ve antrenman sürenizi de takip ediyor.

Dahili bir GPS sensörü, 5 ATM (su geçirmezlik) , AI kalp atış hızı algoritması ve yenilikçi sensörlerle HUAWEI WATCH FIT, egzersiz yaptığınız tüm yollar için üretilmiştir. Bu saat, gerçek zamanlı ölçümler, bilimsel eğitim etkisi değerlendirmeleri ve profesyonel rehberlik sağlayarak daha iyi antrenman yapmanıza yardımcı olacak.

Huawei Watch Fit, 3 Eylül tarihinde Avrupa’da 110 Dolar’dan satışa sunulacak. Cihazın Türkiye’ye ne zaman geleceği ve nasıl bir fiyatla karşımıza çıkacağı ise henüz belli değil.

Kaynak


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here